Světlý bezbariérový byt s balkónem

exkluzivně u FKR
Ječná 1879, 253 01 Hostivice

Rezervováno za 30 dnů od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 94 620 Kč

Prodávající - S. Č.

„S prodejem bytu jsem byla spokojená bez výhrad, pán Král byl vstřícný, ochotný, milý a rychlý. Mám zato, že ve své práci je jednička. Můžu jen vřelé doporučit. S. Č.“
Zobrazit více

Jaký je nový domov majitelů

SVĚTLÝ A SLUNEČNÝ INTERIÉR
KRYTÉ PARKOVACÍ STÁNÍ a sklep
DOBRÁ DOPRAVNÍ DOSTUPNOST - 3 minuty od MHD, 10 minut na Zličín
INVESTICE - možnost využití jako investice do budoucna

Představení nemovitosti

Světlý jednopokojový byt s balkonem se nachází v moderním obytném komplexu Hostivice Jih, pouhých deset minut jízdy autem od pražského Zličína. Díky své bezbariérové úpravě je vhodný pro osoby se zhoršenou mobilitou. Je umístěn ve třetím patře, a tak poskytuje příjemný výhled na okolní zeleň. Zároveň nabízí klidný a téměř maloměstský život v přírodě s blízkostí veškeré občanské vybavenosti.

 

Mezi hlavní přednosti nabízeného bytu patří:

  • světlý a slunečný interiér,
  • dobrá dopravní dostupnost,
  • nízké náklady na bydlení,
  • kryté parkovací stání a sklep,
  • moderní kuchyně se spotřebiči,
  • možnost využití jako investice.

 

Kompaktní byt zaujme zejména velkým balkonovým oknem, díky kterému je výjimečně světlý a slunečný. Balkon nabízí prostor například pro posezení dvou osob. Příjemným benefitem je výhled do zeleně. Široké zárubně a bezbariérová koupelna pak z bytu dělají skvělé místo k životu pro osoby se zhoršenou mobilitou. Nemovitost je tak vhodná zejména pro starší obyvatele či invalidy. Minimální investicí lze byt připravit k dlouhodobému pronajímání.

 

K vybavení bytu patří nová a prakticky řešená kuchyně s vestavnými spotřebiči, vnitřní žaluzie, venkovní elektrická předokenní roleta a vestavná skříň v chodbě. V hlavní místnosti se nachází plovoucí laminátová podlaha, v chodbě a koupelně pak dlažba. Majitelé bytu mají k dispozici také kryté parkovací stání s přilehlým sklepem, a to v sousední budově.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Obytný komplex Hostivice Jih tvoří 13 moderních cihlových bytových domů. Nachází se na pomezí obcí Chýně, Břve a Sobín, a to 10 minut jízdy od stanice metra Zličín. Kolem ní se rozprostírá jeden z největších pražských nákupních areálů s více než stovkou obchodů. Do centra města se dá komfortně dojet jak autem, tak městskou hromadnou dopravou. V blízkosti areálu je autobusová zastávka.

 

Lokalita nabízí řadu možností k odpočinku, a to například v přírodní rezervaci Hostivické rybníky. Pro výlety je vhodné například Křivoklátsko, či lom Velká Amerika. V blízkém okolí se nachází parky, restaurace, obchody i školy.

Přesná adresa

Ječná 1879, 253 01 Hostivice

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli