Klidné bydlení v zeleni

exkluzivně u FKR
Jaroslava Foglara 1328/3, 155 00 Praha 13-Stodůlky

Rezervováno za 42 dnů od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 95 325 Kč

Kupující - Markéta Pichlíková

„Pan Filip Král mi pomáhal s koupí mého prvního startovacího bytu a za jeho celkový přístup mu patří veliké poděkování. Při důležitém životním kroku pro mě hrála zásadní roli důvěra, kterou si Filip svým profesionálním jednáním rychle získal. Po celou dobu naší spolupráce jsem jedinkrát nezapochybovala nad jeho kroky, naše komunikace byla rychlá, efektivní a přitom v přátelském duchu. Pokud budu v budoucnu řešit jinou koupi či prodej nemovitosti, Filip bude člověk, na kterého se opět ráda obrátím.“
Zobrazit více

Prodávající - Miroslav Páv

„Opět skvělá spolupráce, rady, vyřízení všech potřebných dokumentů, co bylo potřeba k prodeji starého bytu a následné koupě nového bydlení. Ohledně vyřízení hypotéky byla doporučena poradkyně a také skvělá práce. Kdybych náhodou zase chtěl prodávat nebo kupovat, tak bych se na vás s radostí obrátil znovu. „
Zobrazit více

Jaký je nový domov majitelů

BYT V NOVOSTAVBĚ ihned k nastěhování
VHODNÝ JAKO STARTOVACÍ BYDLENÍ i jako investice do budoucna
KLIDNÁ LOKALITA s perfektní občanskou vybaveností
10 minut od metra B a 30 minut od centra Prahy

Představení nemovitosti

Moderní a udržovaný dvoupokojový byt se nachází v klidné zástavbě nízkých bytových domů v pražských Stodůlkách. Na své si přijdou jak milovníci přírody, tak sportu.

 

K hlavním přednostem bytu patří příležitost možnosti modernizace podle potřeb nových majitelů, nízké náklady na bydlení, klidná lokalita v žádané části Prahy na rozmezí města a přírody. Menší byt je vybaven kuchyňskou linkou v příjemné a světlé obývací části, většími dřevěnými eurookny, vanou a samostatnou toaletou. Možností umístění vestavné skříně v chodbě. Součástí je kryté parkovací stání v domě.

 

Projekt bytových domů, který se rozprostírá kolem menšího rybníku, propojuje téměř vesnickou atmosféru s veškerou občanskou vybaveností velkoměsta. Díky nedalekému spojení s hromadnou dopravou, sousednímu parku i několika dětským hřištím, je byt ideálním místem pro klidný rodinný život i aktivní využití volného času.

 

Dopřejte si příjemné, klidné a bezpečné bydlení v soukromí. Případně využijte tento byt jako vhodnou investici.

 

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Přesná adresa

Jaroslava Foglara 1328/3, 155 00 Praha 13-Stodůlky

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli