Moderní designový byt v Britské čtvrti

exkluzivně u FKR
Klementova 2887/4, 155 00 Praha 13

Rezervováno za 72 hodin od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 103 925 Kč

Jaký je nový domov majitelů

Terasa 9m2
Vlastní garážové stání
Plná občanská vybavenost
Vlastní sklep

Představení nemovitosti

Moderní byt v pátém podlaží novostavby z roku 2016 je nadčasově zařízen. Jeho hlavní předností je atraktivní prostor a moderní pojetí.

 

Byt disponuje kompletně vybavenou kuchyní spotřebiči BOSCH. Designovou koupelnou pro náročné včetně možnosti sledovat vaše zamilované seriály přímo z vany. 

 

Prostorná ložnice s vlastní šatnou a terasa 9 m² s ideální orientací jsou pro odpočinek po náročném dni dokonalým místem.

 

Jedná se o družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví. Na koupi nemovitosti je možné sjednat hypoteční úvěr, který vám rádi pomůžeme zajistit.

 

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Důležitou roli hraje veřejný prostor, který tvoří náměstí Junkových a k němu přilehlý park s dětským hřištěm a venkovní posilovnou. Neméně podstatnou součástí veřejného prostoru je krásná japonská zahrada s potokem a příjemnými místy vybízejícími k relaxaci. I díky tomu je místo atraktivní pro tak zásadní společnosti, jako jsou Komerční Banka, Vodafone či Siemens, které sem přestěhovaly svá sídla a tisíce dalších rezidenčních obyvatel zde našlo své bydlení.

Přesná adresa

Klementova 2887/4, 155 00 Praha 13

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli