Play Video

Prostorný byt v Brandýse nad Labem

exkluzivně u FKR
Lipová 1497/D, Brandýs nad Labem

Rezervováno za 24 hodin od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 71 721 Kč

Kupující - Lujza Zaťková a Marek Žák

„Mockrát Vám děkujeme za Vaše služby, za Váš férový přístup, přímé a příjemné profesionální jednání a vystupování. Děkujeme, že jste nám umožnil pořídit si konečně náš vlastní byt. Bydlí se nám příjemně a jsme spokojeni. Jsme velice rádi, že jsme Vás objevili a měli možnost s Vámi spolupracovat. Pokud budeme v budoucnu řešit něco ohledně nemovitostí, s důvěrou se na Vás obrátíme. Přejeme Vám všechno dobré, ať se Vám daří a máte mnoho spokojených klientů.“
Zobrazit více

Jaký bude váš nový domov

Prostorný byt po rekonstrukci
Vhodné jako investice
Dispozičně velmi dobře řešený byt
Velké množství úložných prostor
Autobusem přímo do Prahy za 25 minut
Nízké náklady na bydlení a vlastní kotelna v domě

Představení nemovitosti

Hledáte prostorný byt pro rodinu, který je vhodný rovnou k nastěhování a kde budete mít vše na dosah ruky? Pokud ano, tak pro vás máme moderní bydlení v přímém centru Brandýsa nad Labem.

 

Hlavní předností bytu je jeho současný stav, který vám umožní ihned bydlet. Rekonstrukce bytu proběhla ve dvou etapách. V letech 2003 bylo demontováno původní bytové jádro, které nahradila zděná koupelna se samostatnou toaletou.

 

Druhá zásadní fáze rekonstrukce proběhla před 4 lety. Kompletní rozvody elektřiny, nové vestavné skříně, vinylová podlaha, změna dispozice, zvětšení dětského pokoje. To vše za účasti architekta tak, aby byl prostor maximálně účelný a vyhovoval čtyřčlenné rodině.

Momentálně byt splňuje požadavky moderního bydlení.

 

Panelový byt v budově z roku 1981 je připravený naplnit vaše očekávání pohodlného a účelného bydlení. Budova je vhodně umístěna a díky její poloze je orientace bytu ideální. Východy slunce si v 5. patře vychutnáte ze sedmimetrové lodžie díky otevřenému výhledu do krajiny.

 

Bude záležet jen na vás, jestli vás sluneční paprsky budou provázet v dětském pokoji a ložnici i v odpoledních hodinách. Pro vaši pohodu a příjemné klima jsou v bytě k dispozici elektrické předokenní rolety.

 

Další výhodou umístění budovy je perfektní dostupnost všeho potřebného v okolí, bez nutnosti přesunu vozem po městě. Vše, na co si vzpomenete a co budete potřebovat, je vzdáleno od bytu jen pár kroků. Autobusová zastávka s přímým spojem na Černý Most, školky, obchody, prostě kompletní občanská vybavenost na dosah ruky.

 

Parkování lze navíc řešit pronájmem parkovacího místa v těsné blízkosti budovy.

 


Vstupní chodba je dostatečně prostorná. Disponuje úložným prostorem s vestavnou skříní a vstupem do komory, ve které můžete uschovat velké množství sportovního vybavení, případně domácích pomocníků. :)

Původní umakartové jádro bylo v roce 2003 nahrazeno zděnou koupelnou, která si v budoucnu zaslouží případnou úpravu a nový vzhled. Toaleta je umístěna samostatně. V případě potřeby lze prostor koupelny a toalety spojit.

Ložnice byla při rekonstrukci bytu dispozičně upravena tak, aby byl v maximální možné míře zvětšen dětský pokoj. Její velikost je dostatečná a zároveň vám nabídne i vestavnou skříň. Navíc je vybavena předokenními roletami, které vám pro dokonalé spaní zajistí během 30 vteřin i tmu kdykoliv přes den.

V případě, že potřebujete pracovat z domova, naleznete zde i pracovní kout pro váš domácí home office. V bytě jsou mimo jiné nové vinylové podlahy, obložkové zárubně a dveře Sapeli, vestavné skříně na míru a kompletně nové rozvody. Aktuálně byt nevyžaduje žádné nutné investice.

Při rekonstrukci bytu byla odstraněna příčka, což umožnilo propojit obývací pokoj s kuchyní. Vznikl tak hlavní prostor bytu, který je vzdušný a velmi prostorný. Díky této změně najdete v místnosti velkou kuchyni a jídelní stůl, kam se vejde celá rodina.

Dětský pokoj byl zvětšen a je dostatečně prostorný i pro sourozence. Navíc je orientován na západní stranu, která vám umožní díky výhledu pozorovat příjemné západy slunce. Pokud budete toužit po příjemnějším klima, můžete využít elektrické předokenní rolety.

Samozřejmostí je velká lodžie, která je přístupná z kuchyňské části a je orientována na východ. Byt se nachází v pátém patře a výhodou jeho umístění je ničím nerušený výhled a dostatek soukromí.

Byt je umístěn v panelové budově zkolaudované v roce 1981 a SVJ tvoří tři vchody.

Panelová budova disponuje vlastní kotelnou, díky které nedochází k odstávkám vody. V roce 2006 byla budova zateplena a v roce 2017 byla pořízena nová střecha.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

V blízkosti najdete sportovní hřiště pro děti, jejichž radost a nadšení vás však ani v nejmenším nebudou rušit. Autobusová zastávka s přímým spojem do Prahy je od domu vzdálena pouhé 2 minuty. Nemusíte tak chodit nikam daleko.

Na náměstí je mnoho možností k nákupu a relaxaci. Trhy si budete moci dopřát, aniž byste museli řešit přesun autem. Váš byt je od náměstí vzdálen pouhé dvě minuty pěšky. V těsné blízkosti lze navíc využít i možnost nájmu parkovacího místa u přilehlé prodejny Penny, která je od domu jen 3 minuty.

Přesná adresa

Lipová 1497/D, Brandýs nad Labem

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli