Pohodlný byt s předzahrádkou

exkluzivně u FKR
K Dálnici 160, 104 00 Praha 22, Pitkovice

Rezervováno za 83 dnů od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 109 345 Kč

Prodávající - Roman Hlavička

„Ahoj Filipe, za mne je naprostá spokojenost s tvými službami. Doopravdy jsi nám ve všem moc pomohl. Když mi nebylo něco jasného, tak jsem ti zavolal nebo napsal a hned jsi reagoval a vše vysvětlil, zařídil, takže z mé strany není nápad co zlepšit. :-) Doopravdy jsme měli „full servis“ a nemuseli nic řešit.“
Zobrazit více

Jaký je nový domov majitelů

Velmi nízké náklady na bydlení
Lokalita v přímém kontaktu s přírodou
1 minuta od MHD, 4 minuty na dálnici D1
Snadno přístupná vlastní předzahrádka 6x6 m

Představení nemovitosti

Pohodlný dvojpokojový byt s předzahrádkou se nachází v moderním bytovém domě na okraji pražských Pitkovic. Téměř maloměstský ráz lokality se snadnou dopravní obslužností a občanskou vybaveností na dosah ruky dělá ze slunného bytu skvělé místo pro život, a to pro jednotlivce i pár.

 

Komplex Nové Pitkovice, ve kterém se byt nachází, zaručuje vysoký standard provedení a nízké náklady na bydlení. Tvoří ho bytové domy a navazující vilová zástavba. Lokalita se neustále rozvíjí a tím se zlepšuje i kvalita života v ní.

 

Původně jednopokojový byt, který je vhodný ke klidnému životu i jako nenáročná investice, je rozdělen příčkou na dva pokoje. Kromě velmi dobrého stavu je výraznou předností bytu také čtyřicetimetrová předzahrádka, která nabízí kromě zpevněné terasy s místem k posezení také dřevěný domek na uložení zahradního či jiného vybavení. Z předzahrádky se vstupní branou majitelé přímo dostanou do klidného vnitrobloku, který je veden jako pěší zóna, kde je případně možné zaparkovat vůz. Umístění bytu i jeho předzahrádky je výhodné zejména při každodenním užívání nebo příchodu návštěv.

 

Mezi hlavní přednosti nabízeného bytu patří:

  • světlá a kompaktní dispozice,
  • velmi nízké náklady na bydlení,
  • snadno přístupná předzahrádka ve vnitrobloku,
  • autobusová zastávka přímo před domem,
  • bezpečná a klidná lokalita.

 

Na vstupní chodbu bytu s vestavnou skříní navazuje prostorná koupelna s toaletou. Vybavena je vanou, přípojkou pro pračku a otopným tělesem. V rohu světlého obývacího pokoje je umístěn moderní kuchyňský kout. Na předzahrádku je možné vstoupit jak z tohoto pokoje, tak z ložnice, která je od obývací části oddělena příčkou s posuvnými dveřmi. Francouzská okna jsou připravena na možnou instalaci elektrických venkovních rolet. K bytu je možné využívat společnou kočárkárnu.

 

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Projekt Nové Pitkovice se nachází méně než pět minut autem od dálnice D1, či nákupního centra v pražských Průhonicích, nebo relaxačního komplexu Aquapalace. Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost, od škol či služeb, až po sportovní areály.

 

V těsné blízkosti bytu jsou velmi příjemné Pitkovické rybníky a Pitkovický park. Obytný dům dělí několik málo kroků také od dětských hřišť a autobusové zastávky. Městskou hromadnou dopravou se majitelé dostanou do 10 minut na metro trasy C, stanice Háje, či vlakovou zastávku v Uhříněvsi.

 

V nedalekém okolí je také Hostivařská přehrada a stejnojmenný lesopark, přírodní park Botič – Milíčov, Dendrologická zahrada, kulturní památka Průhonický park a přírodní památka Obora Uhříněves.

Přesná adresa

K Dálnici 160, 104 00 Praha 22, Pitkovice

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli