Play Video

Prodej investičního bytu 2+1 u metra – REZERVOVÁNO

exkluzivně u FKR

Jaký bude váš nový byt

Dispozice s možností úpravy na 3KK
Vlastní kotelna v domě
Metro C Budějovická v docházkové vzdálenosti
Budoucí stanice metra D 3 minuty od domu
Zelené plochy a dostatek sportovišť
Budova po revitalizaci

Představení nemovitosti

Prostorný byt 2+1 v bezprostřední blízkosti metra C Budějovická.

 

Investiční byt v Praze jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a v budoucnu s možností využití linky D.

 

Sídliště Zelená liška je prvním velkým sídlištěm v Praze, skládá se z 9 typově stejných domů nesoucích typové označení G-40. Domy měly v historii mnoho zajímavostí, od shozu odpadu přes podlahové vytápění až po ozdobné prvky na fasádách a také atomové kryty.

 

Budovy prošly revitalizací a modernizací, došlo k výměně oken a topné soustavy, zateplení budovy. Vlastní kotelna přispívá k nízkým nákladům na provoz. Přehled současné měsíční zálohy ZDE.

 

Byt je prostorný a to díky velkým pokojům. Samostatná kuchyně umožňuje přestavbu na kompaktnější 3KK. Návrh dispozice najdete ZDE.

 

Hlavní výhodou jsou trojokna v obytných místnostech, tím je zaručena výborná světlost. Díky orientaci budovy je byt klimaticky stabilní.

 

Příjemně působí i společné prostory domu, které se nesou v původním duchu, dvoukřídlé dveře ve vestibulu, francouzská okna na podestách s ozdobným zábradlím a širší schodiště. Dům disponuje ale i moderními prvky, hliníkové vstupní portály s čipy, moderní zvonky a kamerový systém pro větší bezpečnost. Ve společných prostorách je k dispozici kolárna a kočárkárna, které jsou přístupné v suterénu.

 

Dům nemá závazky u bank. Jedná se o menší SVJ.

 


Jako první bylo v letech 1954-55 postaveno sídliště Na Zelené lišce v Praze. Zdejší panelové domy nesou typové označení G-40. Zelená liška nebo také Na lišce je místní pojmenování pro část pražské Pankráce, která se nachází na rozhraní městských čtvrtí Nusle, Michle a Krč v městské části Praha 4. Dům disponuje dvojicí vchodů a na každém patře jsou čtyři byty.

Dům si zachoval některé původní prvky jako například dvoukřídlé dveře. Při vstupu do budovy na vás v obou případech čeká schodiště, které je široké. V mezipatře jsou francouzská okna s původním zdobným zábradlím. Dům je světlý, čistý a společné prostory jsou monitorovány kamerou.

Vstupní chodba je dlouhá a umožňuje využití původní šatní skříně. V případě úprav dispozice je možné zvětšit koupelnu. Vstupní dveře jsou opatřeny bezpečnostní mříží.

Původní kuchyně je přístupná přes chodbu, kde je umístěna samostatná toaleta a koupelna. Vstup je možné vytvořit v obývací části a tím lépe využít prostor.

Samostatná koupelna je v původním stavu k rekonstrukci, toaleta je samostatně.

Ložnice je světlá díky trojoknu. Byt na prodej byl nově vymalován a původní parkety lze případně renovovat. Velikost pokoje dovoluje umístění pracovního koutu, případně šatny.

Obývací pokoj lze propojit s kuchyní, návrh rekonstrukce najdete zde. Hlavní výhodou je pravidelný tvar místností a také vyšší světlá výška.

Metro Budějovická je jen 2 minuty klidnou chůzí od domu. V nejbližších letech bude možné využít i linku D jen 4 minuty od domu. Cestou do práce si v klidu vychutnáte kávu.

Větší světlost v bytě oceníte především v podzimních měsících, kdy je díky trojoknům byt dostatečně světlý a působí příjemným dojmem. V letních měsících se do hlavních pokojů podívá i slunce. Byt 2+1 je ale díky své orientaci klimaticky stabilní.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Atraktivní lokalita v okolí metra C Budějovická poskytuje vše, co pro aktivní život potřebujete. V docházkové vzdálenosti máte městský úřad, polikliniku, metro, školu a školku, lékárnu, restaurace a mnoho dalšího. Na nákupy můžete využít nákupní centrum Arkády Pankrác, případně DBK Budějovická. V centru Prahy jste metrem za 10 minut.

Cena nemovitosti

5 500 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli