Play Video

Mezonetový byt na Žižkově

exkluzivně u FKR
Biskupcova 537/22 130 00 Praha 3-Žižkov

Rezervováno za 72 hodin od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 136 900 Kč

Prodávající - manželé Jandovi

„Během našeho společného života byla spolupráce s panem Králem čtvrtý případ, kdy jsme využili služeb realitního makléře. Přesto, že si myslíme, že i naši předchozí makléři byli stoprocentní profesionálové, spolupráce s panem Králem nám dala nahlédnout do zcela jiné dimenze způsobu práce s nabídkou nemovitosti. Neuvěřitelné nasazení, až pedantský smysl pro detail a to vše se stoprocentním klientským servisem. Se službami pana Krále jsme byli nadmíru spokojeni a můžeme ji všem doporučit.“
Zobrazit více

Jaký bude váš nový domov

Světlý interiér s využitím kvalitních materiálů, aktuálně bez nutnosti větších investic.
Výborný technický stav bytu, nízké náklady na bydlení.
Možnost zásadních dispozičních změn (velká variabilita prostoru).
Slunečná terasa s vhodnou orientací a možností umístění bazénu či vířivky (technicky připraveno).
Kompletně zrekonstruovaný dům v perfektním stavu.
Možnost parkování v garážích ve vnitrobloku, formou nájmu se vstupem do domu zadním vchodem.

Představení nemovitosti

Ne každý si dnes může dopřát prostorný byt o celkové rozloze 173 m² včetně 40 m² velké terasy v centru Prahy a navíc s dostatkem soukromí. Využijte jedinečnou příležitost a pořiďte si bydlení pro náročné.

 

Aktuálně nabízíme k prodeji velmi zajímavé mezonetové bydlení s úžasnou terasou, která umí vykouzlit báječnou atmosféru.

 

Byt vznikl v roce 2013 nástavbou na činžovním domě, který prošel kompletní rekonstrukcí včetně pláště budovy a zateplení. Dům je v perfektním stavu a najdete v něm kamerový systém, nový výtah, kompletně nové rozvody a jako bonus dětskou klubovnu.

 

Mezonetový byt, který se nachází v 5. a 6. podlaží bytového domu, je tvořen prvním patrem se vstupní chodbou navazující na dřevěné schodiště a samostatným pokojem s výhledem do vnitrobloku, který může sloužit jako pracovna či pokoj pro hosty.

 

Do horního podlaží, kde budete trávit většinu času, se dostanete prostorným dřevěným schodištěm. Horní podlaží je rozděleno na hlavní obytnou část a samostatné neprůchozí pokoje.

 

Obývací pokoj a jeho 52 m² Vás vždy ohromí. Jižní strana bytu je prosklená hned v několika místech velkoformátovými hliníkovými okny.

 

Prostorná a světlá koupelna se střešním oknem je vybavena podlahovým vytápěním, sprchovým koutem a vanou. V případě potřeby lze do koupelny umístit i pračku.

 

Samostatné pokoje jsou rozděleny chodbou. Zajímavým prvkem je stropní světlovod.

 

Mezonet majitelé koncipovali jako rodinné bydlení a jeho dispozice lze měnit. Všechny vnitřní příčky nejsou nosné a tak lze prostor kdykoli upravit podle aktuálních požadavků.

 

Byt je důmyslně řešen, a proto zbytečné kroky po schodech nečekejte. Horní patro disponuje malou technickou místností, ve které je umístěn kotel.

 

Díky tomu je byt plně soběstačný a má nízké provozní náklady. Při jeho výstavbě bylo myšleno i na budoucí možnost využití klimatizace. Samozřejmostí jsou již předokenní hliníkové žaluzie.

 

Pro milovníky zeleně je výhodou, že terasa disponuje připojením vody a umožňuje vkusné osazení zeleně ve skrytých truhlících. O příjemné klima na terase se postará dřevěná pergola a případná možnost umístění bazénu či vířivky.

 

Parkování je zajištěno ve vnitrobloku v garážovém domě formou dlouhodobé nájemní smlouvy.

 

Kompletně celý byt si můžete prohlédnout díky virtuální prohlídce. Nepropásněte tuto jedinečnou možnost ke koupi této zajímavé nemovitosti.

 


Výtah Vás vyveze přímo ke vstupu do bytu. Spodní patro mezonetu je dispozičně řešeno chodbou, samostatnou toaletou, navazujícím elegantním dřevěným schodištěm a pokojem, který je aktuálně využíván jako pracovna a pokoj pro hosty.

Chodba ve tvaru L, která propojuje obývací část s ložnicemi a příslušenstvím.

Koupelna je řešena nadčasově a velmi elegantně. Díky střešnímu oknu je zde denní světlo, které vytváří příjemnou atmosféru. 8 m² prostoru je účelně využito, včetně moderních technologií (podlahového vytápění).

Moderní pojetí interiéru s kombinací dřevěných prvku dodává bytu nadčasovost.

 

Každý prvek v bytě je řešen s citem k prostoru. Osvětlené schodiště vedoucí do hlavní části bytu je prostorné a z hobby místnosti je využit jeho potenciál i formou úložného prostoru.

Samostatná toaleta v prvním podlaží bytu a v horním patře.

Pracovna, pokoj pro hosty, nebo ložnice? Je jen na Vás, jak využijete 15 m². Díky velkému prosklenému dřevěnému oknu a podiu je aktuálně pokoj využíván jako hobby místnost.

Světlo, slunce a vzdušnost jsou hlavními benefity tohoto bytu, prosklená část nad schodištěm dodává schodišti na vzdušnosti, samotný obývací pokoj s kuchyňským koutem je dostatečně prostorný. Obývací pokoj navíc disponuje dvojím vstupem na terasu.

Ložnice jsou odděleny chodbou od obývacího pokoje, která navazuje na samostatnou toaletu a koupelnu. Obývací pokoj je rozdělen na jídelní část s kuchyní a prostorem pro relaxaci.

Menší ložnice s oknem do ulice Biskupcova a aktuální dětský pokoj, který umožňuje vstup na terasu.

Jednoduchá moderní kuchyně s vestavnými spotřebiči a dostatkem pracovní plochy. Kuchyně disponuje střešním oknem, které dodává prostoru vzdušnost. Pokud by Vám současné umístění kuchyně nevyhovovalo, lze ho případně velmi jednoduše přesunout. Pokud se budete chtít pustit do rozsáhlejší akce, stavebně je byt možné úplně přestavět. Nosné jsou pouze obvodové zdi.

Hlavní dominantou bytu je jeho terasa s jedinečnou atmosférou a zároveň je i jedním z nejvyšších bodů v okolí. Na terasu se dostanete z více pokojů, což umožňuje i variantu zimní zahrady. Je to místo, které vás nikdy neomrzí, a každý večer se budete moc těšit na jedinečné barevné představení.

Tento byt nejde přehlédnout, v noci září jako hvězda a díky své poloze zajišťuje soukromí a jedinečnou atmosféru.

Terasa má na délku více než 14 m a je připravena poskytnout dostatek prostoru i na případnou vířivku. Nejširší část, která je krytá pergolou má 3,3 m a je využívána k pohodlnému posezení pro celou rodinu. Soukromí a bezpečí Vám zajisti hliníkové předokenní rolety a hliníková okna s dvojsklem. Jedinečnou záležitostí je pak výhled na město.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Tento výjimečný mezonetový byt najdete v lokalitě, kde Vám nebude nic chybět.  V docházkové vzdálenosti najdete školky, školy, lékaře, obchody a restaurace. Na nákup můžete využít blízký Lidl či menší Tesco. Nemusíte tak jezdit nikam daleko. Na tramvajovou zastávku se od nemovitosti dostanete během dvou minut a v centru Prahy jste zanedlouho.

 

V letních dnech jistě oceníte blízké koupaliště Pražačka. Na procházku můžete zajít na Vítkov, Parukářku nebo do parku Židovské pece. V blízkém okolí také naleznete mnoho dětských hřišť, které rády využijí všechny děti.

Pokud hledáte zajímavou nemovitost, která má ve svém okolí vše, na co si vzpomenete, tak neváhejte a domluvte si prohlídku již dnes.

Přesná adresa

Biskupcova 537/22 130 00 Praha 3-Žižkov

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli