10. ledna 2021

Jak prodávám nemovitost

Nedílnou součástí prodeje a pronájmu nemovitostí je i poradenství v oblasti realitních investic, daňové poradenství, advokátní a finanční služby jako například zajištění hypotéky.

1. Konzultace

Porozumění potřebám klienta je první krok v úspěšném prodeji nemovitosti. Nemovitost společně prohlédneme a probereme možnosti dalšího postupu, včetně jasného časového harmonogramu. Nastavíme cenovou strategii a další možnosti prodeje. V případě nejasností a dalších otázek jsem vždy osobně k dispozici.

mbr 1 1542x1028 1

2. Prezentace

Spolu s mým profesionálním týmem dosáhneme jedinečné prezentace vaší nemovitosti s cílem prodat ji za co nejvyšší cenu. Zajistíme skvělé fotografie, video, přesný a jasný půdorys či srozumitelné a poutavé texty. Pro prezentaci vždy vytváříme samostatnou webovou stránku a cílíme na správné lidi.

06

3. Prohlídky

Pracuji sedm dní v týdnu. Vím, že první dojem z nemovitosti je rozhodující, a proto prohlídky organizuji v ideálním čase. Před příchodem kupujícího vše zkontroluji, abych byt či dům předvedl v co nejlepším světle. Dobře odvedená prezentace totiž vede k tomu, že si klient při prohlídce pouze ověřuje, že je jeho ideálním novým domovem.

wiesenthalova05 1

4. Papírování

Šetřím klientům čas i peníze. Po podpisu předem odsouhlasené rezervační smlouvy
naplánuji všechny následné kroky a lhůty tak, aby nikdo nemusel řešit přechodné bydlení. Smluvní dokumentaci, kterou zajistím ve spolupráci s advokátní kanceláří, dostanou klienti vždy dostatečně dopředu. V případě potřeby zajistím pro zájemce o nemovitost i hypoteční úvěr. Pomohu s převodem energií a médií a jsem kdykoliv k dispozici pro další potřeby.

04

Zajímáte se o více informací o tomto tématu?

Blog:
další rady a tipy z realitního světa pro vás

Nahlédněte do zákulisí realitního světa a přečtěte si aktuální informace z oboru.

Celý článek
Celý článek