Play Video

Bydlení s hvězdami

exkluzivně u FKR

Jaký bude váš nový domov

Kompletně celý interiér navržený architektem.
Jedinečná terasa s možností promítaní na fasádu.
2 parkovací stání + sklep.
Moderní stylová kuchyně vybavená prémiovými spotřebiči.
Velké množství úložných prostor za použití přírodních materiálů.
Mnoho smart prvků včetně kompletního led podsvětlení interiéru.

Nechte se provést touto jedinečnou nemovitostí

Play Video

Představení nemovitosti

Byt s úchvatnou terasou stvořený pro nevšední život.

 

Představte si, že máte po ruce všechno, co vás baví. Můžete pořádat grilovačky, vařit pro přátele, makat na své postavě v domácím fitness koutu, meditovat při východu slunce nebo odpočívat u filmu promítaného přímo na vaší terase se sklenkou svého oblíbeného vína. To je byt vytvořený na míru aktivnímu životnímu stylu.

 

Najdete zde prémiové vybavení a zázemí. A jestli jste navíc i filmovými fanoušky, tak domácí kino s hvězdným nebem nad hlavou si rozhodně zamilujete.

 

Efektní, to možná nejlépe vystihuje ducha celého bytu, který vám právě nabízíme. A začíná to už u vstupních dveří. S takovou podlahou, jakou najdete tady na chodbě, se jen tak nesetkáte. Už jste někdy kráčeli po mléčné dráze?

 

Terasa navíc z bytu dělá naprosto bezkonkurenční a jedinečné bydlení.

 

Celý byt je vytvořený na míru nevšednímu životu. Je vybavený smart technologií, na kterou se můžete spolehnout a ovládat ji na dálku. Navíc je kvalitně zabezpečený. Pokud tedy rádi a často cestujete, o svůj soukromý kus světa se bát nemusíte.

 

Jak na poměrně malou plochu dostat maximum věcí tak, aby se bydlelo komfortně? Chce to chytrá řešení a s těmi přišel architekt tohoto bytu. Najdete zde na každém kroku vestavné prvky. Od šatní skříně na pračku a sušičku v komoře, dveře, které se zasouvají do pouzdra i praktické a efektní led osvětlení v podhledech.

 

Masivní dřevěná podlaha se prolíná všemi místnostmi. Jak můžete vidět, dřevo hraje v tomto interiéru zásadní roli. Je nadčasové, vytváří pohodovou a útulnou atmosféru a navozuje klid.

 

Jedinečné bydlení s hvězdným nebem nad hlavou, které si rychle oblíbí také vaši přátelé. To je velmi individuální byt v pražských Vysočanech.

 


V bytě byl využit každý cm², proto zde najdeme pouze dveře do pouzdra s mléčným sklem pro propouštění světla. Byt je vybaven kvalitním led osvětlením s možností měnit jednotlivé barevné scény.

Velké úložné prostory v chodbě jsou rozděleny na několik typů skříní.

Efektní podlaha v podobě mléčné dráhy je netradičním prvkem. Toaleta je umístěna samostatně a dále je k dispozici v suterénu budovy i sklep.

Byt je vybaven masivními bezpečnostními dveřmi. Zvonek umožňuje přímé propojení s mobilním telefonem, což vám usnadní komunikaci s přícházejícími hosty, pokud jste zrovna na terase.

Barová část smysluplně navazuje na kuchyň a umožňuje tak komunikaci s hosty a sdílení kulinářských zážitků. Navíc ideálně navazuje i na vchod na terasu.

Celý interiér vznikl pod taktovkou architekta a je to znát na každém kroku. Vše má své místo a celek působí kompaktně a zaujme vás na první pohled.

Hlavní obytná místnost je rozdělena na jednotlivé zóny, které na sebe navazují a poskytují tak dostatečný uživatelský komfort. Byt je vybaven klimatizací s možností dálkového zapínání a také předokenními roletami.

Kuchyně je místem, které si v tomto bytě zaslouží větší množství pozornosti, a to díky nepřehlédnutelné pracovní desce z masivu. Zaroveň oceníte perfektní ergonomii vaření, špičkové vybavení a design prolínající se celým bytem. Vyhodou je i velké množství uložných prostor a samozřejmostí je umístění americké lednice.

Každá jednotlivá zóna v bytě byla důmyslně vytvořena jak po praktické stránce, tak po stránce designu. Barový kout je vybaven uložným prostorem na sklo.

Díky šikovnosti truhláře a dumyslnému plánu majitele je v bytě mnoho odkládacích prvků, například v podobě polic a efektních vsuvů pro uložení knížek.

Hlavní předností bytu je individuální přístup majitele a záměr vytvoření komfortního bydlení s použitím prémiového vybavení.

Barový kout je vybaven vinotékou, policemi a efektním led podsvícením jednotlivých částí.

Zároveň šikovně navazuje na velký jídelní stůl.

V bytě bylo zhotoveno i několik efektních designových prvků, mezi které patří i velký barový kout.

Ložnice je opětovně vybavena nábytkem na míru. Masivní postel se sametovým čelem a úložným prostorem je vybavena led podsvětlením a nočními stolky se zabudovanými zásuvkami a ovládáním světel. Pro případné přítmí je byt vybaven předokenními roletami. Akustice zároveň napomáhají i trojskla.

Kompletně celý byt byl navržen architektem se zadáním vytvořit praktický moderní interiér.

Koupelna je vybavena velkým sprchovým koutem a doslova obří vanou. Podlahové vytápění je kompletně v celém bytě. Díky truhlářským prvkům je v koupelně i dostatek úložných prostor a to v podobě skříněk, šuplíků a nástěnné galerie. Za zmínku stojí i velké zrcadlo s rozměrem 1000x1500 mm.

Velmi často se v bytě setkáte s praktičností. V případě koupelny je to třeba dvojice umyvadel, levitující nábytek pro snadný úklid nebo třeba USB zásuvky pro dobíjení vybavení pečující o krásu.

Přestože je byt koncipován především se záměrem nadčasového interiéru, tak bylo domyšleno i mnoho dalších prvků. Příkladem je třeba umístěná pračka se sušičkou do vestavné skříně, která je vybavena ventilátorem pro odtah přebytečného tepla či vlhkosti. Dálší výhodou je šatna částečně sloužící i jako komora, která je vybavena policovým systémem.

Terasa je slunečná, díky světlým barvám se nepřehřívá a je tak prostorem, který je v průběhu dne příjemným místem pro relaxaci. Díky vzrostlé zeleni je zajištěno i dostatečné soukromí.

Vyhodou terasy je její rozdělení na tři základní zóny. Velkou část s fitness kurtem a možností promítání na fasádu stěny, dále pódium, které využijete pro případné umístění vířivky s výhledem na město a dále část s posezením, která navazuje na užší stranu s menším přístřeškem pro uložení venkovního vybavení.

Venkovní terasa je vybavena paletovým posezením včetně úložných prostor.

O pohodu se stará závlaha s časovačem, dále je k dispozici zahradní sprcha.

V případě potřeby lze na terasu umístit i rozměrnější vířivku.

Vaše soukromé kino vám dovolí uspořádat naprosto jedinečné zážitky. Velikost terasy vám umožní pozvat opravdu početné publikum. Sledování sportovních utkání nebo filmu dostává v tomto bytě zcela jiný rozměr.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Byt se nachází v lokalitě, která v poslední době prochází velkým rozvojem. Ať už v oblasti bytové výstavby nebo občanské vybavenosti a do budoucna má velký potenciál.

 

Výhodou je pěší vzdálenost na metro B Kolbenova a stejně tak na autobus či tramvaj. V centru jste tak bez přestupů za 10-15 minut. V blízkosti mimo jiné máte potraviny, restaurace, lékaře, a pokud se budete chtít vydat na nákupy, nedaleko je i obchodní centrum Letňany. Navíc můžete na procházku vyrazit do Klíčovského Háje, který máte téměř za domem.

Cena nemovitosti

14 987 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli