Jedinečný byt na Národní třídě

exkluzivně u FKR
Národní 116, Praha 1 110 00 Nové Město

Rezervováno za 14 dnů od spuštění prodeje

Prodejní cena 25 000 000 Kč

Jaký je nový domov majitelů

PROSTORNÝ A PROSVĚTLENÝ BYT v centru města
TERASY 70 M2 s otevřeným výhledem
KLIAMTIZACE ve všech prostorách bytu
BEZPEČNÝ A KRÁSNÝ DŮM po rekonstrukci - nový výtah, recepce, společné prostory, kamerový systém...

Představení nemovitosti

Prodej bytu 3kk, 155 m2, terasa 54 m2 a 15 m2 otevřený výhled na Prahu. Jedinečné místo v historické budově z konce 19. století v ulici Národní 20.

 

Dům prošel kompletní rekonstrukcí - nový výtah, recepce, společné prostory, kamerový systém, střecha, rozvody a fasáda. Samozřejmostí jsou ponechány všechny dobové prvky, mramor, kované prvky zábradlí, kamenné schodiště.

 

Jednotka je umístěna v nejvyšším patře budovy. Vznikla propojením několika prostor uměleckých atelierů. Velmi prostorný byt s velkou světlostí a variabilitou využití. Kompletní rozsáhlá rekonstrukce bytu dokončena v roce 2011, ponechány dobové prvky v kombinaci s moderním vzhledem. Předvstupní chodba do bytu je společným prostorem. Dispozice bytu je tvořena prostornou centrální chodbou, která umožňuje vstup do jednotlivých neprůchozích pokojů. Dominantou bytu je prostorná a velmi světlá kuchyně s možností vstupu na terasu o výměře 54m2, která je umístěna do klidové zóny vnitrobloků s otevřeným výhledem na Prahu. Moderní kuchyně navržena přímo do prostoru od renomované společnosti, je plně vybavena vestavnými spotřebiči. Samostatné pokoje jsou velmi příjemně situované s dostatkem denního světla. Pracovna má vlastní vstup na terasu do ulice Národní. Koupelna s denním světlem, velmi prostorně navržena, sprchový kout, masážní vana, toaleta, bidet, dvě umyvadla, vše bylo velmi vkusně zařízeno do daného prostoru. Prostorná ložnice s velkou variabilitou, možnost vybudovaní šatny, knihovny, či pracovny.

 

Samozřejmostí jsou zachovány původní prvky v interiéru i exteriéru dveře, okna, vše po repasích a rekonstrukcích, kompletně nové veškeré instalace.

 

Bytová jednotka má vlastní etážové vytápění, dále klimatizaci (LG art coll) ve všech prostorách.

 

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Byt se nachází v samém srdci Prahy.  V nejbližším okolí naleznete jak metro a tramvaj, ale i veškerou občanskou vybavenost.

Přesná adresa

Národní 116, Praha 1 110 00 Nové Město

Cena nemovitosti

25 000 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně DPH, právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli