Play Video

Byt u lesoparku

exkluzivně u FKR
Hornoměcholupská 949/76, Praha 10-Hostivař

Rezervováno za 72 hodin od spuštění prodeje

Prodejní cena 4 390 000 Kč

Prodávající - Kateřina Vokounová

Se službami Filip Král reality pana Krále jsme byli velmi spokojeni. Prodej bytu se uskutečnil velmi rychle a za velmi příhodnou cenu. Pan Král při první schůzce představil své nápady k prodeji a ihned je realizoval. První den prohlídky přišlo několik zájemců a z těch dokázal vytipovat toho správného, aby prodej proběhl rychle a bez komplikací, neboť jsme měli vybranou nemovitost ke koupi. Musím vyzdvihnout též bezchybnou a rychlou práci spolupracující advokátní kanceláře zajišťující advokátní úschovu. Následně jsme totiž byli velmi nemile překvapeni neprofesionální prací jiné realitní kanceláře zajišťující nám koupi nové nemovitosti. Očekávali jsme služby stejné jako u pana Krále, ale museli jsme se smířit s tím, že tak dobře jako pan Král všechny realitní kanceláře nepracují.“
Zobrazit více

Jaký bude váš nový domov

Autobusová zastávka přímo u domu
Lodžie 7 m2 s výhledem do lesa
Perfektní občanská vybavenost
Příroda na dosah ruky
Rekonstrukce podle své představy
Kompletně revitalizovaný dům

Představení nemovitosti

Dvoupokojový byt v osobním vlastnictví je ideálním řešením pro ty, kteří hledají dokonalou oázu klidu a pohody. Přeci jen, kdo z nás má přímo za domem les a přesto může zároveň využít všech standardů města. Jen pár vyvolených a mezi ně můžete patřit i Vy.

 

Byt je orientovaný okny na jihozápad, s téměř sedmimetrovou lodžií a výhledem do Hostivařského lesoparku. Užijte si při ranní kávě zpěv ptáků a šum stromů. K Hostivařské přehradě to budete mít jen pár minut procházkou lesem.

 

Pokud potřebujete využít městskou hromadnou dopravu, najdete ji hned před domem. Potřebujete nakoupit? Do nového supermarketu Lidl zajdete pěšky jen za dvě minuty.

 

Byt je umístěn ve druhém nadzemním podlaží. Pro uskladnění věcí můžete využít menší komoru, která je na patře přímo u vstupu do bytu. Příjemným benefitem je i sklepní kóje, která na Vás čeká v suterénu budovy.

 

Panelový dům prošel kompletní revitalizací a je v dokonalé kondici. Za posledních 10 let došlo mimo jiné k zateplení fasády, kompletní výměně elektrického vedení a novému rozvodu plynu nebo instalaci nových výtahů.

 

Byt je v původním stavu a čeká na nový příběh. Je jen na Vás, do jak rozsáhlé rekonstrukce se pustíte.

 

 


 

Vstupní chodba si říká o velkou a prostornou vestavnou skříň, která může mít šíři až 250 cm a výšku 270 cm.

Chodbou můžete pokračovat do pokoje, ze kterého je výhled přímo do parku.

Představte si ložnici Vašich snů. Je jen na Vás, jak si ji zařídíte.

Druhými dveřmi z chodby vstoupíte do obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Bude se jednat o velmi užívanou část bytu. Inspirujte se díky vizualizaci, jak může vaše nová kuchyň s obývacím pokojem vypadat.

Prostor, který čeká na novou kuchyni.

Ze světlého obývacího pokoje je přímý přístup na zastřešenou lodžii o velikosti 7 m2 a výhledem do klidného lesoparku.

Do původní, již zděné koupelny se vstupuje z chodby. Lze ji nechat samostatně, nebo propojit s toaletou, jak můžete vidět na připraveném půdorysu. Původní dlažba byla dříve populární. Dnes jsou ale už i jiné možnosti výběru.

Dům je ve výborném stavu. Disponuje novými výtahy a čistým prostředím.

Budova je po celkové revitalizaci. Pozor, u vstupu do domu vás čekají schody.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Nemovitost má ideální umístění. V blízkém okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, jakou jsou školy, školky, supermarkety, pošta nebo vlakové nádraží Hostivař.

 

Na procházky můžete vyrazit do Hostivařského lesoparku a dojít až k Hostivařské přehradě.

 

Sportovní nadšenci si mohou jít zahrát tenis na blízké kurty a milovníci golfu mohou začít svůj den na drivingu na golfovém hřišti Hostivař.

Přesná adresa

Hornoměcholupská 949/76, Praha 10-Hostivař

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli