Play Video

Fajnové bydlení ve 2kk s balkonem

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 5 189 700 Kč

Jaký bude váš nový domov

Dispozice 2KK s lodžií.
Sklep + parkování před domem (veřejné parkoviště).
Velká uzavřená lodžie s výhledem 7 m².
Okamžitá možnost bydlení bez nutnosti rekonstrukce.
MHD buď přímo před domem se spojem na metro C (10 minut) a také na metro A, možnost přestupu na vlakové spoje. Nespornou výhodou je perfektní spojení s možností přestupu na metro C a linku A. Od vstupních dveří bytu jste na autobusové zástavce za 3 minuty. Vybavenost okolí takřka perfektní, v těsné blízkosti je škola, školka, obchody a několik nákupních OC je vzdáleno do 5 minut jízdy vozem.
Škola, školka v pěší dostupnosti zadním vchodem.

Představení nemovitosti

Prakticky řešený byt 2+kk je panelová klasika, která je vždy dobrým základem pro budoucí posun k většímu či modernějšímu bydlení.  V našem případě je zásadní výhodou lodžie, která standardní panelákové dvakákáčko umí posunout zase o kus dál. Milánská ulice nabízí poměrně dostupné parkováním, dobré spojení do města, a to díky navazujícím spojům na metro A a C. Taktéž okolní vybavenost je na velmi vysoké úrovni, na své si přijdou i příznivci procházek nebo sportovních aktivit.  Pojďme si představit detaily blíže.

 


 

Milánská ulice patří ke známějším místům této lokality, před budovou je velká parkovací plocha lemovaná vzrostlou zelení a přímo navazující zastávky MHD. K hlavním faktům patří zvýšené nádvoří, které je přístupné přes schodiště. Budova 418 je v blízkosti pochozí rampy pro kočárky a obyvatele se horšenou mobilitou, nečeká vás tak nutnost používat schody, které jsou i u zadního vstupu do budovy.

Jednotka je umístěna v posledním patře, a tak lodžie poskytuje slušný výhled do okolí a stejně tak pohled do zahrady mateřské školy. Pro větší komfort je možné lodžii uzavřít posuvy a také zastínit. Vstup je klasicky z obývací části s orientací na východ.

Hlavní obytná místnost s výměrou 19 m² je rozdělena zcela klasicky na volnou odpočinkovou zónu s posezením, samostatný kuchyňský kout a také průchozí část, která aktuálně slouží jako dětská hernička a jídelna. Byt je ve světlých trendy barvách, rekonstrukce bytu proběhla v předchozích letech v několika etapách, aktuálně nevyžaduje žádné zásadní investice.

Světlá jednoduchá kuchyně s volně stojícími spotřebiči, je doplněna led podsvětlením, navazuje na jídelní kout a je vybavena myčkou, volně stojícím sporákem s varnou deskou a digestoří. Velké množství skříněk zaručuje dostatek úložného prostoru. V případě rekonstrukce je možné s velikostí (4,7 m²) pracovat na úkor prostoru v koupelně.

Nevzhledného umakartu se zbavil již předchozí majitel. Účelná, jednoduchá, praktická a již několik let zděná, tak snadno se dá popsat koupelna v tomto bytě. V případě potřeby lze umístit pračku se sušičkou do komínového uspořádaní. S prostorem kuchyně a koupelny se dá případně pracovat a upravit prostor dle vlastní preference.

Dobře se vyspat je základ a k dobrému spánku patří i velká postel. Její umístění bude na vás, ložnice disponuje plochou 13,8 m² a umožňuje i rozmístění volně stojícího nábytku, případně menší vestavné skříně. Na velkou taneční párty to nebude, ale dětská postýlka se pohodlně vejde také.

Vstup do bytu tvoří zádveří s prostorem pro odložení ve formě kabátové stěny, dále navazuje plnohodnotná šatní skříň, která je dotažena až ke stropu. Byt disponuje podlahou (PVC), dům prošel revitalizací a je v dobrém stavu. Dispoziční uspořádání naleznete zde.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Horní Měcholupy vám poskytnou veškerou občanskou vybavenost, která k modernímu životu patří. V blízkém okolí naleznete lékaře, nákupní možnosti, restaurace, školy, školky, hřiště, ale i zábavu pro děti v podobě Krtkova světa, nebo dětského centra Tanzania. V letních dnech můžete na koupání využít přehradu Hostivař.  Milovníci golfu jistě ocení nedaleké golfové hřiště Hostivař. V případě, že potřebujete využít městskou hromadnou dopravu, zastávku autobusu najdete hned před domem a na metru C jste za pouhých 10 minut.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli