Play Video

Postaveno pro život

exkluzivně u FKR

Jaký bude váš nový domov

Kvalitně postavený dům z 90. roku, okna s trojskly, tepelné čerpadlo.
Prostorné bydlení i pro větší rodinu.
Garáž, technická místnost, prádelna, sklady i dílna a další benefity.
Poklidná obec s MŠ i prvním stupněm ZŠ.
Překrásná příroda - biosférická rezervace UNESCO.
Bez nutnosti velkých rekonstrukcí.

Představení nemovitosti

Poctivá klasika z 90. let, to je klidné bydlení s dostupností Prahy i Plzně do 45 minut. Krásná příroda a pohoda uprostřed křivoklátských lesů. Rekreace a odpočinek i takhle to bude fungovat.

 

Poctivá stavba s velkou dávkou příjemných překvapení. Okna s trojskly, tepelné čerpadlo, studna a třeba 40metrová dílna. Čeká toho na vás ale ještě více.

 

Kvalita stavby se projevuje i po 30 letech a hromada možností pro vaše nápady je vidět již z dálky.

 

Pokud si chcete vyčistit hlavu, vypařit se v týdnu z města a užít si vnoučat, nebo jen klidu, na tomhle místě vám úsměv na tváři chybět nebude. Vítejte v Mlečicích, v domě, co má vše, co k životu patří.

 


Solidní prostornost chodby je patrná hned při vstupu přes kryté zádveří a předsíň.

Pohled na schodiště jasně potvrzuje dobu výstavby. Sklobetonka dodává prostoru na světlosti a originalitě.

Dům je vybaven elektrokotlem a tepelným čerpadlem. V loňské sezóně dům zvládl zimu bez podpory elektrokotle. Rodinný dům bez prádelny, smutný to trend současné doby.

Fakta však ukazují kvalitu tohoto domu. Prádelna je šikovně přístupná přes garáž, navíc i s velkou vanou, kde pohodlně zatočíte se špínou.

Suterén je rozdělen na několik částí. Podrobný přehled získáte díky plánkům. Motoristi si přijdou na své, jak velikostí, tak perfektním příjezdem do garáže, která v současnosti potřebuje k otevření vaše ruce.

Podkroví nabídne velkou světlost, samostatnou koupelnu a trojici neprůchozích pokojů s chytrým řešením úložných prostor. Ty jsou patrné na fotkách pokojů.

Vstup na pochozí půdu je po ocelovém schodišti a místa je v chodbě opět na rozdávání.

Vstup do domu je krytý. Jedná se o drobnost, ale v případě horšího počasí je to věc, kterou oceníte. Zádveří má dvojí uzavření a navazuje na prostornou světlou chodbu se schodištěm do podkroví.

Současná dispozice je snadno upravitelná. Po pár úpravách lze vykouzlit až 42metrovou obytnou část s kuchyní se vstupem na 22metrovou terasu orientovanou do zahrady. Současné uspořádání nabízí komoru v kuchyni, velkou niku na lednici a přímé spojení z obývací části. Velké prosklení na terasu dopřává prostoru světlost.

Obývací pokoj byl v předchozích letech zmenšen na úkor vybudování šatny v chodbě. Pokud zatoužíte po původních 26 m², sádrokartonová příčka nebude velkým soupeřem.

Ložnice v přízemí vám umožní dopřát podkroví dětem a přinese vám tak více soukromí a klidu.

Obytné podkroví je s trojicí neprůchozích pokojů ideálním místem pro dětské pokoje. Úložné prostory jsou šikovně umístěné a pojmou velké množství věcí.

Výměry pokojů najdete na přiložených plánech.

Nesmrtelnost těchto modrých obkladů je všudypřítomná napříč celou naší republikou. Zbývá si jen broukat, že modrá je dobrá a už je to tak.

Dvojice koupelen je rozdělena podlažím. Díky tomu přijdete o souboj při ranní hygieně. Ušetřené minuty můžete věnovat třeba kávě na terase.

Příjezd k domu a na pozemek je po obecní asfaltce. Živý plot obklopuje pozemek, který je v jeho zadní části značně vyvýšený. K parkování můžete využít i betonové pásy přímo na pozemku. Vstup do domu je přímo přes garáž nebo schodiště.

Hodila by se dílnička? Pak budete mít úsměv na tváři, až uvidíte zděnou dílnu se zastavěnou plochou 41 m². Co s ní? Třeba letní chatku pro děti, nebo vyžeňte pavouky a pusťte se do opravy svého vysněného stroje! Máte to jen ve svých rukách.

Sem tam se najde místečko, kde to bude chtít drobnou opravu, nic zásadního jen kosmetika. Odměnou bude klidné místo a pohoda s rodinou, či přáteli u piva s ohněm a kytarou.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Mlečice u Zbiroha najdete v malebné chráněné krajině Křivoklátsko na půl cesty mezi Prahou a Plzní. V obci najdete základní školu, lékaře, potraviny a mnoho dalšího. Okolní krajina přímo vybízí k procházkám a dopřeje vám možnost klidu a relaxace.

Přesná adresa

Mlečice u Zbiroha 108

Cena nemovitosti

5 687 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli