Play Video

Luxusní byt 2kk s terasou

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 8 487 900 Kč

Jaký bude váš nový domov

Efektivní dispozice 2KK s pracovnou/šatnou.
Luxusní interiér (v hodnotě 1,5 mil. Kč).
Prémiové vybavení bytu (Siemens, Liebherr, pracovní deska Technistone, Corian interiér na míru od společnosti Hanák).
Velmi klidná lokalita s dobrou dostupností.
Terasa (42 m²) s výhledem a perfektní orientací.
Parkování + sklep, nízké provozní náklady, PENB - B, kolaudováno 2018.

Představení nemovitosti

Dlouhé hledání a pořád jste nenašli to pravé dvakákáčko? Možná přichází ta pravá chvíle zbystřit a seznámit se s nemovitostí, která o několik levelů překonává většinu bytů v této kategorii.

 

Najít byt s vyladěným interiérem v perfektním stavu, který snoubí luxusní prvky, efektivní dispozici a ještě disponuje 42 m² terasou je dlouhá cesta plná překážek a kompromisů.

 

Na tomto webu ale zřejmě vaše hledání končí a přichází čas, kdy se sen o dokonalém bytě promění v realitu.

 

Prohlédněte si váš nový domov.

 


Efektivní využití místa je jednou z mnoha předností této nemovitosti. Ložnice je vybavena manželskou postelí s vysokým čelem doplněné o led osvětlení a velkou vestavnou skříní. Samozřejmostí je i samostatný vstup na terasu.

Vestavná skříň je rozdělena na tři sekce, další úložné prostory jsou ve vstupní chodbě a také v hlavní obytné místnosti. Pokud nebudete chtít využívat aktuální pracovnu přístupnou z ložnice, můžete k úložným prostorům přidat i samostatnou šatnu.

Pracovna je šikovně umístěna za ložnicí a vybavena je nábytkem na míru. komfortu přispívá i okno s denním světlem.

Společnost Hanák dostala za úkol vybavit byt kompletně vestavným nábytkem, který je samozřejmě i ve vstupní chodbě v podobě levitujícího botníku pro snadný úklid a velká šatní skříň. Centrální ovládání předokenního stínění je vhodně umístěno hned u vstupu. Chodbu opticky zvětšuje zrcadlová stěna a světlosti napomáhá prosklení dveří do obytných místností.

Moderní koupelna s nadstandardy disponuje vanou s velkou sprchovou zástěnou a dalším vybavením. Předností je především denní světlo díky oknu a také fakt, že součástí prodeje je i kompletní vybavení.

Hlavní obytná místnost vám dopřeje ve dvou zónách to nejdůležitější pro pohodlí a komfort. Předností bytu je jeho interiér, který byl kompletně celý vytvořen na míru a je v perfektním stavu s minimální amortizací. Kuchyně je vybavena prémiovými spotřebiči a pracovní deskou z umělého kamene (Corian).

Předokenní stínění je možné nastavit na daný čas a případně lze ovládat všechny žaluzie najednou. Každé samostatné okno má možnost samostatného ovládání včetně natočení jednotlivých lamel žaluzií.

Kuchyně je plně vybavena prémiovými vestavnými spotřebiči, které vám usnadní vaření a přípravu kulinářských zážitků.

Společnost Hanák v interiéru realizovala i výměnu všech dveří a zárubní. Dveře jsou opatřeny magnetickými zámky, skrytým kováním a především vyčnívají vysokým leskem, mléčným prosklením a vyšší světlou výškou.

Interiér jsme si již představili a rád vám jednotlivé detaily představím osobně. Teď je na řadě terasa s perfektní orientací s rozměrem 42 m², která vám umožní velkou míru individuálního využití. Detailní rozměry terasy si můžete prohlédnout zde. Výhodou je i částečné zastřešení.

Terasa je vybavena mrazuvzdornou dlažbou uloženou na terčích. K vybavení patří dva nezámrzné kohouty, dvojice venkovních světel, delší strana je orientována na východ a širší část s posezením na západ.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Pitkovice patří v poslední době k vyhledávaným lokalitám. Nabízí veškerou občanskou vybavenost, ale i přírodu a možnost výletů do okolí. V blízkosti najdete restaurace, Pitkovický park, ale i autobus, který vás zaveze, kam potřebujete. V přilehlých Čestlicích si můžete nakoupit vše, co vás napadne, ale i zajít do aquaparku nebo na dobrou masáž.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli