Play Video

Světlý trendy byt 3kk

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 6 187 600 Kč

Jaký bude váš nový domov

Snadné parkování přímo před domem
Funkční dispozice ideální pro tříčlennou rodinu
Budova po revitalizaci
Možnost okamžitého bydlení bez nutnosti řešit rekonstrukci
Trendy interiér, který si zaslouží váš like
Lokalita s perfektní vybaveností pro rodinný život

Představení nemovitosti

Trendy dispozice, moderní styl a pohodové bydlení. K tomu nulové starosti s rekonstrukcí a ani souboj s řemeslníky, termíny a rozpočtem už na vás v případě tohoto bytu nečeká. Radovat se můžete z vydařené dispozice o 53,13 m². To sice není nejvíce, ale své místo si tu pohodlně najde tříčlenná rodina a když bude potřeba, tak si děti střihnou o to, kdo bude mít horní palandu.

 

Původní dispozice 2+1 dostala na frak a vznikl byt 3KK. Samostatná ložnice pro rodiče, světlý dětský pokoj a vše perfektně propojuje velký obývák s moderní kuchyní,  parketami a balkónem.

 

Nezapomnělo se ani na moderní koupelnu, vestavné skříně a na závěr zmíním sklep a pohodové parkování přímo před domem. Čakovice jedou a za posledních pár let se proměnily k zajímavému místu pro život. K dokonalosti tomu chybíte už jen vy. Tak brzy na viděnou na prohlídce.


Budova prošla rozsáhlou revitalizací, barevná kombinace je odvážná a na první pohled působí divoce. Avšak okolní domy nezůstávají nijak pozadu. Mnohem důležitější jsou velké odstupové vzdálenosti a výhled, který není k zahození.

Na půdorysu vznikly jasně definované zóny, které plní svůj účel. Ložnice rodičů je přístupná z obývací části a dětský pokoj je tak umístěn na druhé straně bytu. Byt je vybaven dřevěnými euro okny s dvojsklem a vnitřním stíněním.

Moderní koupelna s vanou v trendy barevné kombinaci. Obklad v imitaci dřeva je doplněn jemným světlým obkladem s černými doplňky a moderní sanitou. Díky ideálnímu využití prostoru vzniklo místo i pro pračku a sušičku.

Chodba by si zasloužila pár centimetrů navíc, ale i tak se podařilo do prostoru umístit velkou vestavnou skříň a nika je ideální pro umístění botníku a kabátové stěny. Byt je vybaven bezpečnostními dveřmi.

Středobodem bytu je prostorný obývací pokoj s moderní kuchyní, která je rozdělena do dvou částí.

Kuchyně disponuje vestavnými spotřebiči a vše je doladěno nadčasovým vybavením.

Renovované parkety, výhled a dostatek světla, to je obývák, kde se všichni společně setkáte u večeře, snídaně nebo oblíbeného seriálu u Netflixu.

Dětský pokoj překypuje díky dvojici oken dostatkem světla. Studijní prostředí takřka ideální, výhled do zeleně a zástavby rodinných domů. Úložné prostory jsou vyřešeny vestavnou skříní a ještě nám tu zbývá dost místa pro nekonečnou dětskou fantazii.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Čakovice patří v poslední době mezi oblíbené lokality pro život. V blízkosti naleznete veškerou občanskou vybavenost, dětské hřiště, škola, školka, potraviny, koupaliště, sportoviště a v nedalekých Letňanech navíc i Obchodní centrum Letňany. Pokud se potřebujete dopravit do centra Prahy, můžete k tomu využít metro C Letňany, kam vás zaveze autobus za 12 minut, případně vlak, se kterým se dopravíte za 20 minut na Masarykovo nádraží.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli