Prostorný byt v srdci Prahy

exkluzivně u FKR
Jungmannova 25, 110 00 Nové Město

Rezervováno za 119 dnů od spuštění prodeje

Cena za metr čtvereční: 141 228 Kč

Kupující - Jan Růžička

„Já jsem velice rád, že na českém trhu lze najít realitní kancelář a obecně služby na úrovni, velice proklientsky orientované a přívětivé, s citem a rozumem – mám na mysli především Vás a vaši realitní kancelář. Vaše služby hodnotím velice kladně a cením si jich. Nemám skoro, co bych vytknul – snad jen tu úplnou koncovku s těmi zálohami etc. – ale i zde si cením toho, jak jste se zachoval (toto mělo jít samozřejmě za prodávajícím). Pokud budu mít tu možnost někomu doporučit ve věcech realit v Praze realitní kancelář, bude to ta Vaše. Jsem rád, že zůstaneme v kontaktu a bude mi potěšením Vás pozvat na drink poté, co bude byt dokončen. Mnoho úspěchu v práci a také pohody mimo ni a doma s rodinou Vám přeje a zdraví Vás J.R.“
Zobrazit více

Jaký je nový domov majitelů

EXKLUZIVNÍ LOKALITA - Prostorný byt v centru města
SVĚTLÝ BYT PO REKONSTRUKCI - klidná pavlač do vnitrobloku
NÍZKÉ NÁKLADY NA BYDLENÍ
SKVĚLÁ DOPRAVNÍ OBSLUŽNOST A KOMPLETNÍ OBČANSKÁ VYBAVENOST

Představení nemovitosti

Využijte jedinečné nabídky koupě pohodlného třípokojového bytu v samotném srdci hlavního města. Světlý a prostorný byt se nachází ve zrekonstruovaném činžovním domě v Jungmannově ulici, přímo ve středu pražského Nového Města. Skvělá dopravní obslužnost a plná občanská vybavenost v okolí dělá z prostorného bytu skvělé místo k bydlení pro pár i jednotlivce. Vhodný je také k bezpečnému uložení prostředků.

 

Bytová jednotka prošla kompletní a citlivou rekonstrukcí se zachováním historických prvků, které jsou doplněny o moderní a současně nadčasové zařizovací předměty. Budoucí majitele zaujmou kromě perfektního stavu bytu a jeho příjemné atmosféry také velkoformátová dlažba, pohledné nástěnné radiátory či podlahy z masivního dřeva a parket. Byt je díky tomu skvěle připraven k individuálnímu zařízení interiéru dle potřeb nového vlastníka.

 

Mezi hlavní přednosti bytu patří:

  • světlá a kompaktní dispozice
  • velmi nízké náklady na bydlení
  • klidná pavlač do vnitrobloku
  • kompletní občanská vybavenost
  • možnost individuálního přizpůsobení interiéru

 

Prostorná vstupní chodba bytu navazuje na hlavní obytnou místnost s okny do vnitrobloku. Nový vlastník má možnost doladit díky přípravě pro kuchyňský kout místnost dle svého uvážení. Moderní koupelna s velkoformátovou dlažbou a walk-in sprchovým koutem je vybavena topným tělesem a umyvadlem. Prostorná ložnice s příjemným světlem nabízí několik možností uspořádání.

 

Velkou předností bytu je možnost samostatné šatny a navazující pracovny. K dispozici je také komora pro umístění pračky sušičky. Kromě perfektního stavu je výraznou předností bytu také privátní pavlač s orientací do klidného vnitrobloku o velikosti 13m2, která je vhodným místem pro posezení.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Jungmannova ulice na Novém Městě v Praze spojuje Vodičkovu ulici s křižovatkou ulic 28. října, Národní a Perlová. Nazvána je podle českého filologa, spisovatele a překladatele Josefa Jungmanna (1773-1847), podle kterého je nazváno i sousední Jungmannovo náměstí, v docházkové vzdálenosti je kompletní občanská vybavenost včetně obchodních center a také možností objevování kouzla staré Prahy.

Přesná adresa

Jungmannova 25, 110 00 Nové Město

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli