Play Video

Moderní 1kk s balkonem v novostavbě

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 4 287 900 Kč

Jaký bude váš nový domov

Velký balkón s možností posezení.
Moderní dům a nízké provozní náklady PENB (B).
Autobusová zastávka se spojem na metro 1 minutu od domu.
V okolí domu do 5 minut výborná vybavenost (restaurace, Albert, večerka, kinotéka, pizzerie).
Byt je možné obratem pronajmout, očekávané čisté nájemné za rok 168.000,- Kč

Představení nemovitosti

Vánoce v novém bytě? Tak i to se může podařit. Tady je totiž všechno připravené a čeká to právě na vás. Moderní byt 1+kk v projektu Slunečný vršek má rozhodně co nabídnout.

 

Předpokládejme, že oceníte velký balkón nebo kompletně vybavenou kuchyni, světlý interiér a další benefity jako minimální náklady na bydlení, velkou vestavnou skříň, sklep a taky bus jen minutu od domu. Jo a na nákup nebo pro pizzu a sushi to budete mít taky kousek. Není to béčkový byt, i když energetická náročnost říká, že jo :)

 

Prohlédněte si detaily, a pokud je to to pravé, uvidíme se osobně.

Moderní budova je umístěna na okraji projektu a byla poslední výstavbou v projektu Slunečný vršek. Dům byl kolaudován v roce 2016. Příjemnou vlastností projektu je velké množství zeleně a stromů.

Okolí domu je upravené, pétanque hřiště s posezením může být fajn místem pro odreagování. Většinou tu není plno. Na dětském hřišti to už může být horší, naštěstí je dostatečně vzdálené a tak si můžete v klidu užít pohodu na balkónu.

Budova je pro pěší přístupna z ulice Rižská a SVJ tvoří celkem dvě stavby spojené suterénem a garáží. Pro osoby se sníženou mobilitou je k dispozici elektrická plošina.

Vstupní chodba je vybavena velkou vestavnou skříní v šedém dekoru s rozdělením na police, šatní tyče a kabátovou stěnu s botníkem a úložným prostorem.

Moderní účelná koupelna se sprchovým koutem, dovoluje umístění pračky a sušičky v komínovém uspořádání. Laděna je do šedých tónů.

Hlavní obytná část má pravidelný tvar a disponuje plně vybavenou kuchyní se spotřebiči Zanussi, na které navazuje barové posezení s šikovně ukrytou lednicí a policovou stěnou.

Díky velkému oknu a vstupu na balkón byt získává dalších několik metrů navíc, a to ocení především ti, kdo mají rádi dopolední pohodu za doprovodu slunce. Interiér je aktuálně po výmalbě s novou podlahou a precizním úklidu.

Slušných 5,5 m² vám dopřeje určitý nadhled, a především i místo třeba pro pohodu u kávy, knížky, ale i třeba s kamarádkou u vína. Navíc balkón disponuje i venkovní zásuvkou.

Bydlení tady bude radost, interiér je světlý v moderních barvách bez nutnosti investic s možností okamžitého užívání. Dorazte se přesvědčit, tenhle byt si zaslouží vaši návštěvu.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Zajímavý projekt Slunečný vršek vás na první pohled osloví svou občanskou vybaveností. Doslova pár kroků to máte na zastávku MHD, na nákup či do restaurace. V blízkém okolí jsou ale i hřiště pro sport a lékaři či další služby, které se vám mohou hodit.

 

Vyčistit hlavu po náročném dni si můžete v nedalekém Hostivařském lesoparku, kam se zároveň můžete v létě zajít i vykoupat do Hostivařské přehrady.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli