Play Video

Prodej bytového domu se 100% obsazeností

exkluzivně u FKR
Prodejní cena - na vyžádání

Jaký bude váš nový domov

9 bytů (589 m²) + volná půda a volné suterénní prostory.
100% obsazenost a výborná platební morálka.
Rozsáhlá rekonstrukce v letech 2018 až 2023 (kompletně všechny rozvody, střecha, izolace, fasáda a další).
Centrum města 8 minut chůzí, snadný příjezd k domu, zastávka MHD ihned u domu.
Udržovaná zahrada 800 m².
Možnost zachování nájemních vztahů, smlouvy na dobu určitou.

Představení nemovitosti

Krásná vila po rozsáhlé rekonstrukci je umístěna jen několik minut chůzí od nádraží a aktuálně je plně obsazena platícími nájemníky. Jednotlivé byty naleznete zde včetně původních plánů a současné dispozice jednotlivých podlaží.

 

Stavba stojí na pozemku s perfektním příjezdem z hlavní komunikace, který zajišťuje snadnou obsluhu a případně parkování v garáži za domem. Stavba prošla celkovou rekonstrukcí a pro nového majitele je tak připravena k bezproblémovému užívání a případnému pokračovaní v provozování nájemního bydlení. Podrobnosti na váš čekají na dalších řádcích tohoto webu.

 

 

V únoru 2016 byla zahájena celková rekonstrukce, která se dotkla především nejdůležitějších částí domu. Vážným zájemcům rádi předložíme fotodokumentaci o níže provedených etapách rekonstrukcí.

 

 • Dům je kompletně odkopán a byla provedena izolace domu.
 • Všechny okapy + svody jsou svedeny do šachty, takže dům není zatěžován dešťovou vodou.
 • Na celém domě došlo k výměně oken za nová plastová.
 • Sklepní prostory jsou očištěné a oklepané od původních omítek, sklepy jsou bez vlhkosti a plísní.
 • Nová střešní krytina.
 • Došlo ke kompletní obnově pláště domu vč. klempířských prvků.
 • Změny dispozice a vytvoření devíti samostatných bytů.
 • Všechny byty mají novou elektroinstalaci, vodoinstalaci, odpady.
 • Nové rozvody topení, každý byt má svůj plynový kotel (2017).
 • Každý byt má svůj vodoměr, elektroměr a plynoměr.
 • Samostatné měření spotřeby (aktuálně převedeno na nájemce).
 • V celém domě – byty, společné prostory mají nové omítky a výmalby.
 • Renovace parket.
 • Nové skladby podlah v bytech, OSB desky.

 

Všechny byty mají snížené stropy pomocí SDK konstrukcí.

 

V roce 2020 byla provedená kompletně nová skladba střechy vč. izolace horní částí střechy.

 

Nově provedený fit out podkroví proběhl v roce 2022. Částečné opravy, jednalo se o nové podlahové krytiny, nové výmalby a nové kuchyňské linky, dále byly opraveny a vymalovány společné prostory domu.

 

Závěrem byl rekonstruován největší byt ve vyšším standardu pro účely majitele a také propojení se zahradou, vybudováním venkovního posezení a rozdělení zahrady na privátní část.

 


 

Kompletně nová fasáda byla dokončena v roce 2022. Majitel objektu trval na obnovení všech prvků a zachoval tak původní ráz domu. Zahrada domu dovoluje umístit i posezení pro nájemníky a vytvoření dalších zákoutí pro odpočinek.

Zahrada je udržována správcem objektu, je rozdělena na privátní část a společnou část. Vila disponuje altánem se zpevněnou plochou, který je umístěn v privátní části.

Vilu najdete v pěší vzdálenosti od centra města. Přímo před domem je zastávka autobusu, což přináší i možnost využití části vily případně pro komerční využití.

Stavba prošla kompletní rekonstrukcí nejdůležitějších částí, prostor půdy je možné v budoucnu využít k další vestavbě nebo pro skladování.

Společné prostory jsou ve velmi dobrém stavu. K příjemným prvkům patří původní mramorové obložení, původní dveře a zárubně, včetně zábradlí.

Vstoupit do vily lze ze zadního traktu domu, který zároveň umožňuje i vstup do suterénu domu.

Hlavní vchod je opatřen bezpečnostními dveřmi, plně funkčními zvonky a poštovními schránkami.

Všechny byty jsou aktuálně obsazeny a disponují vlastním vodoměrem, elektroměrem a plynoměrem. Nový vlastník může dům převzít plně obsazený. V případě potřeby je možné doložit platební morálku nájemníku.

Byty v prvním patře prošly rekonstrukcí a poskytují velké prostorné pokoje. Dispozice si můžete prohlédnout zde v sekci technické dokumenty. Díky rohovému umístění jsou byty enormně světlé.

V případě potřeby lze jednotlivé uspořádání bytu změnit. Aktuální dispozice jsou vytvořené k optimálnímu pronajímání. Přesné dispozice bytu jsou k dispozici zde.

Byty v podkroví mají ideální výměru, jsou dobře orientovány a díky střešním oknům jsou i velmi světlé.

Dispozičně nabízejí ložnici, pokoj, hlavní obytnou místnost s kuchyní a prostornou vstupní halu.

Všechny jednotky mají rekonstruované koupelny vybavené vanou, případně sprchou. Laděny jsou do světlých tónů.

Pokoje v podkrovních jednotkách byly v posledních 3 letech kompletně rekonstruovány, nové jsou podlahy, výmalby i kuchyně.

Největší byt je zároveň propojen se zahradou, která je rozdělena na privátní část, ta je k dispozici pouze pro tento byt.

Okolí domu lemuje vzrostlá zeleň a zajišťuje dostatek soukromí i v prvním patře. Dům má kompletně nová okna včetně parapetů a ozdobných prvků.

Všechny byty jsou díky kvalitě a dobrým vztahům plně obsazeny platícími nájemníky. Podrobnosti o výši nájmu najdete zde.

Rekonstrukce se dotkla všech jednotek v budově. Nejhezčí byt je situován s výstupem do zahrady a jeho rekonstrukce byla provedena ve vyšším standardu.

Dispozice půdy umožňuje další případnou vestavbu, střecha byla zhotovena v roce 2016, a to včetně izolace a kompletní atiky.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Varnsdorf se nachází téměř u hranic s Německem. Město a jeho okolí poskytne vše potřebné ke každodennímu životu. Najdete zde nemocnici a lékaře, školy, školky, dětská hřiště nebo například potraviny. V pěší vzdálenosti můžete využít autobusovou zastávku nebo blízké vlakové nádraží.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli