Play Video

Elegantní moderní bydlení

exkluzivně u FKR

6 587 600 Kč od spuštění prodeje

Jaký bude váš nový domov

Moderní a útulný interiér se spoustou zajímavých prvků.
Komorní bydlení v novém domě s přívětivou dispozicí.
Možnost ponecháni nájemce (aktuální měsíční čisté nájemné 18.900 Kč)
Dostupnost Smíchova do 15 min.
Moderní kuchyně včetně spotřebičů a rychlá změna na kompaktní 3KK.
Společný prostor na kola a kočárky.

Představení nemovitosti

Kde jinde, než doma se máte cítit skvěle? Tak přesně takový pocit vám dopřeje byt 2kk na Zbraslavi. S klidem si troufám říci, že není moc bytů v současné nabídce, které by mohly nabídnout tolik potřebný pocit příjemného domova.

 

Dispozice je klíčem k úspěchu, a když k tomu přidáte bonus v podobě velkého patra v půdní vestavbě, máte vyhráno. 65 m² je tak akorát pro dva, ale pokud bude potřeba, lusknutím prstu přesunete ložnici do patra a dětský pokoj máte k dispozici. Žádné bourání nebo nepořádek.

 

Elegantní interiér ve světlých tónech spolu s přiznanými trámy a světlou podlahou skvěle ladí k sobě. Komorní dům pouze s 8 byty je zárukou klidného bydlení. Dům prošel kompletní náročnou rekonstrukcí, a tak vás na pěknou řádku let čeká jen klid a pohodové bydlení. Neváhejte se o tom přesvědčit osobně.

 


 

Chodbu je možné doplnit o stěnu na kabáty a případně menší botník. Přijemně působí přiznané trámy a světlá barevná kombinace.

Hlavní obytná místnost je vybavena nábytkem a moderní kuchyňskou linkou včetně kompletního vybavení. Zároveň je propojena schodištěm s horním patrem.

Kuchyně je vybavena moderními spotřebiči, myčkou, horkovzdušnou troubou, indukční deskou, vestavnou digestoří a lednicí. Úložné prostory jsou řešeny šuplíky s dojezdy. Příjemným benefitem je grafosklo místo standardního obkladu. Relaxační část má ideální světlou výšku a je vhodně propojena s kuchyní.

Prostor pod horním patrem je dostatečně široký a tvoří tak útulný dojem menšího obývacího pokoje. Ve spojení s kuchyní je jeho výměra 26 m². V případě potřeby lze do prostoru umístit i sedačku do tvaru L.

Otevřený prostor nad kuchyňskou částí vytváří pocit vzdušnosti a díky použití světlých barevných kombinací působí velmi elegantně.

 

Navíc je možné využít horní patro jako pokoj pro hosty, případně jako pracovnu.

Podkroví je vhodné pro případnou knihovnu nebo pracovnu s možností dalšího místa pro relaxaci.

Ložnice disponuje prostorem pro šatnu a také pro případný dámský koutek.

Moderní koupelna s vanou je vybavena velkou umyvadlovou skříňkou s hlubokými šuplíky a také nástěnnou galerií. Pračku a případně sušičku lze umístit do komínového uspořádání. Trendy obklady jsou příjemným zpestřením koupelny.

Šikovným prvkem je ambientní led osvětlení vedené po trámu, které prostoru propůjčuje příjemnou atmosféru. Dvojice střešních oken vedoucích na západní stranu propouští přirozené světlo do spodní i horní části interiéru.

Horní patro s výškou krovu 175 cm je prostorem, který lze využívat dle potřeby a v případě nutnosti je možné patro pojmout jako prostor pro případné vytvoření samostatné ložnice.

Ložnice je dostatečně velká pro umístění dvoulůžka, které je součástí prodeje. Navíc prostor disponuje místem pro šatnu a také pracovnu či dámský koutek.

 

Přiznané trámy a světlé barvy se prolínají celým interiérem a tvoří tak elegantní dojem.

Společné prostory domu jsou nové a celý dům prošel kompletní rekonstrukcí.

Menší měšťanský dům pro pouhých 8 jednotek je zárukou klidného komorního bydlení s výbornou dostupností Smíchova a dalších lokalit. Na Zbraslavské náměstí se dostanete chůzí za dvě minuty.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Zbraslav se mění a v brzké době bude procházet rekonstrukcí i námětí, na které vám to bude trvat pouhé dvě minuty chůzí. Spojení na Smíchov a Anděl je otázkou 12 minut z blízké zastávky autobusu. V okolí máte navíc vše potřebné, na co si jen vzpomenete. Škola, školka, obchody, lékaře a navíc i několik výborných restaurací, kde se dobře najíte.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli