Byt 2+1 s velkou lodžií

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 3 487 600 Kč

Jaký bude váš nový domov

Možnost úpravy na 3+KK
Bus 3 minuty od domu
Vyhledávaná lokalita k pronájmu
Mnoho sportovních aktivit v docházkové vzdálenosti
Revitalizovaná budova
Velká lodžie se západní orientací

Představení nemovitosti

Klasické 2+1 je dobrý investiční základ, protože nájemní bydlení v Kolíně je hojně vyhledáváno. Byt je možné ihned pronajmout bez nutnosti dalších investic. V případě, že budete byt kupovat za účelem vlastního bydlení, můžete zvážit přestavbu na 3KK. Jak může přestavba vypadat, se můžete podívat zde.

Panelová budova v ulici Funkeho byla postavena v druhé polovině 80. let při zahušťování stávající zástavby. Budova prošla revitalizací a je ve velmi dobrém stavu, má čtyři4 nadzemní podlaží a aktuálně je bez výtahu. Dům splňuje náročnost D.

Společné prostory domu jsou umístěny v suterénu budovy, k dispozici je kolárna, kočárkárna a také sklepní kóje. Dům je vybaven optickým kabelem pro vysokorychlostní internet, který je přiveden i do zmíněného bytu. Případná výstavba výtahu se nabízí díky prostoru schodiště.

Aktuální dispozice 2+1 nabízí prostornou ložnici. Díky dobré odstupové vzdálenosti od další budovy poskytuje trojice oken místnosti větší světlost. Ložnice disponuje laminátovou podlahou.

Lodžie patří k hlavním benefitům bytu. Přístupná je hned ze dvou částí bytu, vstup je z kuchyně a hlavní obytné místnosti. Díky její velikosti je zde možné snadno umístit klimatizační jednotku pro větší komfort v letních měsících.

Samostatná kuchyně, která je vybavena kombinovaným sporákem navazuje na chodbu a společně se zděným bytovým jádrem tvoří středovou část bytu. Díky umístění středové technické šachty je možné byt upravit na menší 3KK, návrh si můžete prohlédnout zde.

Vstupní chodba je po celé délce zastavěna velkou skříní s úložnými prostory. Zadní pokoj je hlavní obytnou místností se vstupem na lodžii. Byt procházel v předchozích letech částečnými rekonstrukcemi.

Poslední podlaží domu zaručuje větší míru soukromí a klidu, budova je vystavěna z cihelných bloků, které napomáhají lepší akustice. Velikost pokoje a orientaci bytu si můžete prohlídnout na tomto plánku.

Koupelna prošla v předchozích letech rekonstrukcí a je vybavena závěsnou toaletou, umyvadlovou skříňkou a možností připojení pračky. V případě pořízení bytu jako investice je výhodou velmi dobrý stav bytu bez nutnosti dalších investic.

Dům je umístěn na okraji sídliště s velmi dobrou dostupností MHD a kompletní občanské vybavenosti. V jeho okolí naleznete mnoho sportovních a dalších aktivit.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

V blízkosti bytu se nachází obchody, restaurace, školy, školky, dětské hřiště nebo zdravotnická zařízení. Byt je dobře dostupný městskou hromadnou dopravou. V okolí je několik zelených ploch, které nabízejí možnosti pro sportovní aktivity a relaxaci. Například Sportovní areál Kolín, který je vzdálen pouze 10 minut chůze od bytu a nabízí širokou škálu sportovních aktivit, jako jsou tenis, fotbal, volejbal, basketbal a další. Milovníci vody ocení blízkost oblíbeného Vodního světa. Na procházky v přírodě je ideální nedaleký Kolínský les.

Přesná adresa

Funkeho 914, Kolín II

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli