Solitérní rodinný dům v Modřanech

exkluzivně u FKR
Dostálova, Praha 12 – Modřany

Jaký bude váš nový domov

Nový dům před kolaudací
Moderní technologie (tepelné čerpadlo, rekuperace vzduchu, hliníková okna s trojskly, elektrokotel, PENB náročnost B)
Garáž 65 m² s možností dobíjení elektromobilu
Moderní materiály a výborná dispozice
Výhled do okolí
Soukromá a klidná lokalita s přímým vstupem do lesoparku

Představení nemovitosti

Novostavba solitérní vily s puncem kvality a garancí prémiového bydlení.

 

Jednoduchá koncepce domu uspokojí i náročného uživatele. Dostatek prostoru a pohodlí pro rodinu zaručují dvě obytné podlaží a díky velikosti suterénu vás překvapení v podobě chybějících m² nečeká.

 

Bydlení vás bude bavit i díky minimálním nákladům na provoz.

 

Technologie použité v domě potvrzují béčkovou náročnost a náklady na provoz budou pravidelně vytvářet úsměv na tváři. Bezpečnost je kompletně v celém domě zajištěna alarmem a kamerovým systémem.

 

Komfort vám poskytne podlahové vytápění rozvedené v celém domě, o příjemné klima se postará rekuperační jednotka a vodu proženete filtrační jednotkou. Samozřejmostí je i vrt s přístupem k vodě a připojení na vodovodní řád.

 

Kompletně celý dům je napojen na chytrou domácnost a díky aplikaci bude na vás, zda budete využívat klasiku v podobě nástěnných vypínačů, nebo využijete pohodlného ovládání domu přes váš smartphone.

 

Velkoformátová okna s trojskly opětovně přispívají k dobré ekonomice provozu a především ke komfortu bydlení díky enormní propustnosti světla. Především pak v prvním podlaží, kde budete trávit nejvíce času. První podlaží je i vhodně napojeno na venkovní terasu, která obklopuje dům a navazuje na venkovní schodiště lemující západní stranu domu. Zároveň umožňuje přístup návštěvám a případnému přístupu do zahrady, protože ne vždy potřebujete z vašeho domova dělat průchoďák.

 

Pozemek je svažitý a o váš klid a soukromí se postará rozdělení do dvou kaskád nad úrovní ostatních domů. Velikost domu na přední hranici pozemku zaručuje nerušenou atmosféru na horní části zahrady, kde je plánován bazén. Celý prostor je zajištěn masivní opěrnou zdí s optickým propojením s domem díky dřevěným profilům s popínavou zelení.

 

Dům se momentálně dokončuje a je připraven na novou etapu a vytvářet příjemné zázemí pro vaší rodinu.

 

V nejbližších dnech je možné řešit některé prvky zeleně a dalších venkovních detailů.

 


Vstup do nadzemního podlaží je umožněn přes centrální schodiště z garáže o rozměru 65 m², kde je možné parkovat dva větší vozy a zároveň je zde i možnost dobíjet menší elektromobil typu BMW I3.

 

Hlavní vstup do domu navazuje na prosklené zádveří se vstupem do hlavní části domu, kterou tvoří velký obývací pokoj s kuchyní a příruční komorou.

Dům je vybaven moderní lesklou kuchyní ve dvoubarevném provedení se spotřebiči BOSCH. Východní terasa navazuje na hlavní obytnou část a je nad úrovní okolních domů.

Velké prosklení hlavního obytného prostoru umožňuje výhled, který je tvořen šesti hliníkovými dvojokny s trojskly, které zabezpečují vhodné klima a v případě potřeby i soukromí díky předokenním roletám.

 

První nadzemní podlaží dále disponuje pokojem pro hosty, samostatnou koupelnou a toaletou a šatnou, ze které může být případně i komora.

Vnitřní schodiště domu je díky prosklení a použité koncepci vzdušné a působí elegantním dojmem.

 

Druhé nadzemní podlaží je rozděleno na tři samostatné ložnice a velkou koupelnu včetně šatny (případně komory).

Hlavní ložnice v domě je propojena s privátní terasou s výhledem do okolí a přilehlého lesoparku.

Pokoje mají dostatečnou výměru a pravidelné tvary díky dobře řešenému půdorysu domu.

Nadstandardní vybavení koupelen je provedeno v celém domě včetně všech toalet. Použita byla italská dlažba a kvalitní zařizovací předměty. Dům je vybaven podlahovým vytápěním, rekuperací vzduchu a dostatečným prosvětlením díky rohovým oknům.

Hlavní koupelna ve druhém nadzemním podlaží je vybavena velkou vanou RIHO a prostorným sprchovým koutem. Navíc se o příjemnou atmosféru postará i západní slunce, které vykouzlí ve večerních hodinách v koupelně jedinečnou atmosféru.

Příruční komora navazující na kuchyň je dalším benefitem dobré dispozice a chytře navrženého interiéru.

Privátní terasa, která je přístupná pouze z hlavní ložnice, vytváří prostor jen pro vás s výhledem do krajiny a blízkého lesoparku.

Zahrada je umístěna ve svahu za domem a disponuje brankou s průchodem přímo do lesa. Zároveň díky velkému převýšení zajišťuje dostatek soukromého prostoru a rozhled do okolní zástavby a krajiny.

Opěrná zeď umožnila vytvořit rovinu s prostorem pro umístění bazénu, ke kterému je připravená veškerá instalace.

Zahrada je přístupná díky dvojici schodišť vedoucích podél domu, včetně navazující terasy na hlavní obytný prostor. Vaši hosté se tak pohodlně dostanou na zahradu a terasu bez nutnosti procházení domem.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Modřany jsou čím dál tím více vyhledávanou lokalitou pro rodinné bydlení. V okolí najdete mnoho zeleně, možností na procházku a veškerou občanskou vybavenost. Rodiny s dětmi jistě ocení blízké letiště Točná, kde můžete využít i prostorné hřiště, ze kterého děti nebudou chtít domu.

 

Samozřejmostí je i blízká mateřská a základní škola a v případě potřeby i poliklinika Modřany. Dobrá dopravní dostupnost do centra Prahy nebo na metro C Kačerov, či metro B Smíchov je již třešničkou na dortu.

Přesná adresa

Dostálova, Praha 12 – Modřany

Cena nemovitosti

48 000 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli