Play Video

Pozemek s kompletními IS

exkluzivně u FKR

Jaký bude váš nový domov

Klidné místo pro rodinné bydlení
Inženýrské sítě na pozemku
Ideální tvar pozemku
Žádaná lokalita
Dobrá dopravní dostupnost Prahy
Občanská vybavenost obce

Představení nemovitosti

Máte představu o vašem rodinném domě a chcete svůj domov přesně podle vás?

 

Tak už vám chybí pouze ideální parcela. Možná právě tato část Jenštejna a slepá ulice Na Strání vás potěší klidem a také perfektní dostupností Prahy.

 

Na 901 m² můžete realizovat vaše sny o bydlení podle vašich představ.

 

Rovinatý pozemek s ideálním tvarem a kompletním zasíťováním je připravený pro váš projekt.

 


Ze zahrady na vás čekají krásné výhledy do krajiny. Orientace pozemku vám dopřeje příjemné prostředí a slunnou zahradu. Okraj obce a slepá ulice garantují poklidné bydlení.

Parcela přímo navazuje na komunikaci s kompletním zasíťováním, rozměry 24 m x 37,5 m.

Vizualizace domu je pouze naznačením možné stavby. Finální rozhodnutí bude na vás. Podrobnosti o možnosti stavby najdete v technické části. Ulice je lemována původní i moderní zástavbou.

Příjemné chvilky se dají zažít i v těsné blízkosti pozemku a to příjemnou procházkou okolo původního hradu z poloviny 14. století. Od roku 1966 je chráněn jako kulturní památka.

Kolem vede červeně značená turistická trasa 0003 z Vinoře do Miškovic. V těsné blízkosti je také multifunkční dětské hřiště a sportovní areál.

Krátkou procházkou také dorazíte do volnočasového areálu Amerika, který vás potěší různorodostí.

Na své si přijdou jak ti nejmenší, tak i rodiče a senioři, kteří mohou využít posezení a třeba i cvičebních strojů.

V Rodinném parku Amerika naleznete mnoho atrakcí pro děti. V letních měsících je možné využít park i ke koupání s krásnou písčitou a kamenitou pláží. Hlavní dominantou parku je zastřešený amfiteátr, který slouží především pro konání letních zábav, koncertů, grilování a podobných akcí.

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Městečko Jenštejn bylo založeno v první polovině 14. století a jeho součástí je i malý, vodou chráněný hrad, na který je od pozemku krásný výhled.

 

V obci se nachází veškerá občanská vybavenost, mezi kterou patří pošta, mateřská školka, dětské hřiště, restaurace a potraviny. Autobusové spoje vás rychle dopraví na Černý Most, nebo do Letňan. Večer navíc můžete zajít i do letního kina s přáteli a odpočinout si tak od všech starostí.

 

Další občanská vybavenost, včetně základní školy, se nachází v nedalekých Radonicích (od pozemku pěší chůzí 7 minut), kde můžete zároveň navštívit i velký rodinný park Amerika či ZOO park.

Přesná adresa

Na Stráni, Jenštejn

Cena nemovitosti

Cena na vyžádání.

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli