Play Video

Harmonické bydlení

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 3 387 900 Kč

Jaký bude váš nový domov

Kompletně zasíťovaný pozemek včetně komunikace, osvětlení a parku.
Jednotný styl bydlení: V našem projektu se nemusíte bát, jaký dům si soused postaví vedle vás. Umístění domů má svá pravidla, díky nimž si můžete navrhnout dům dle svých představ, ale celá čtvrť bude působit jednotně a harmonicky.
Lokalita: Do 5 minut máte po ruce vše, co potřebujete ke spokojenému životu, ať jste rodič, senior, nebo dítě. Příroda kolem meandrů Labe i atmosféra lázeňského města jsou dalším bonusem.
5 minut jízdy do Poděbrad, autobusová zastávka jen 300 metrů od vašeho pozemku. Spojení s Prahou vlakem i autobusem do 60 minut. Autem jste díky blízkému nájezdu na dálnici D10 a D11 na Černém mostě do půl hodiny.

Představení nemovitosti

Poklidnější bydlení v přírodě s vlastní zahradou a komfortním prostorem pro rodinu. Ať už si necháte postavit domek na klíč, nebo budete stavět svépomocí, bude vaše investice do vysněného domova se zahradou nižší, než nákup třípokojáku v Praze.

Hlavní předností lokality jsou stanovená pravidla pro umísťování domu a podobný vzhled, který zajistí příjemnou a harmonickou lokalitu.

Poděbrady jsou vzdálené jen 5 minut a poskytují perfektní vybavenost. Okolní příroda je jedním z hlavních benefitů. Výhodou je i napojení na D11 a D10. Případně je možné využít i vlakové spojení, které vás zaveze na Hlavní nádraží v Praze.

Lokalita počítá s aktivními rodinami s dětmi, pro které byl developerem vybudován park s dětským hřištěm. K dalším benefitům patří také možnost procházek v okolí Labe.

Jeden z nejstarších golfových klubů je vám k dispozici jen pár minut jízdy od vašeho domu. Poděbradské golfové hřiště nabízí 18 jamek v krásné přírodě a je vhodné pro začínající i pokročilé hráče. Hřiště má cvičné plochy, klubovnu s restaurací a golfový obchod. Je oblíbené díky kvalitnímu zázemí a náročným lesním jamkám.

Dále se v okolí nachází Labská stezka, která osloví především nadšené cyklisty. Příznivci pěší turistiky se mohou vydat po naučné stezce Skupice. Ta Vás provede po břehu Labe a přilehlým lesem kolem slepého ramene Skupice. Na deseti informačních panelech se dočtete o řece a její regulaci, soutoku Labe a Cidliny a životě v Polabí.

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Choťánky jsou ideální lokalita pro bydlení splňující vysoké nároky na moderní bydlení kombinací okolní přírody a skvělou občanskou vybaveností, kterou naleznete v blízkém okolí a sousedních Poděbradech. Téměř na dosah ruky máte širokou nabídku obchodů, supermarketů i restaurací. Potřebujete dát děti do školy či školky? V okolních obcích funguje řada mateřských, základních a středních škol. Všechny jsou v dosahu cca 5 minut jízdy autem, využít lze i hromadnou dopravu.

 

Nabídka aktivit pro využití volného času je také široká. V Nymburku můžete zajít do plaveckého bazénu, na tenisové kurty či do wellness, golfisté ocení krásné přírodní hřiště Golf Club Poděbrady, v létě vás jistě osloví jezero Poděbrady, kde je i dětská pláž se skluzavkami a půjčovna šlapadel.  Nadšení cyklisté určitě znají Labskou stezku. A pokud byste hledali program na večer, můžete vyrazit do Poděbrad do kina, divadla, nebo na některou z kulturních akcí, které se ve městě často pořádají.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli