Play Video

Byt se zahrádkou

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 4 250 000 Kč

Jaký bude váš nový domov

Předzahrádka 30 m²
Bezbariérový přístup
Minimální provozní náklady
Ideální byt k pronájmu

Představení nemovitosti

Přišel čas na první vlastní bydlení? Chcete bydlet a mít i kousek toho zeleného místečka, zažít pohodu a posezení u vína a oblíbené hudby nebo se jen tak občas rýpat v hlíně a pochutnat si na vlastní zelenině?

 

V ulici U Svahu na vás jeden takový byt čeká, navíc má efektivní dispozici, úložné prostory a sklep. Proč kupovat obyčejnou garsonku, když můžete mít mnohem více.

 


Moderní vila domy jsou obklopeny zelení, vstup do budovy je jen pár kroků od příjezdové komunikace. Lokalita působí příjemným a klidným dojmem.

Vstupní chodba je vybavena vestavnou skříní, prostorem pro odložení kabátů a vstupem do jednoduché, ale účelné koupelny s toaletou. Teď se přesunem do hlavní obytné části.

Obytná místnost je rozdělena na 3 části a její aktuální rozložení je nejpraktičtější, zajišťuje jednoduchý přístup ke kuchyni s dostatkem místa pro pohyb. Velkou výhodou je i umístění pracovního stolu, které se v menších bytech hledá těžko. Poslední zóna je určena pro relaxaci u gramofonu, případně televize, a to z lůžka nebo velkého křesla.

Standardní kuchyně je vybavena vestavnou troubou, digestoří s odtahem a varnou deskou (dvouplotýnka). Kuchyně disponuje rozumnou mírou úložného prostoru. Laminátová podlaha je v dobrém stavu, koncové lišty se pro nového majitele vymění a taktéž bude byt vymalován.

Předzahrádka s výměrou 30 m² se může zdát jako nepatrný prostor, ale je tu místo jak na posezení, tak pro případné zahradničení. Zahrada je vybavena nezámrzným kohoutem a zvýšeným plotem pro větší soukromí.

Současný majitel je milovníkem dřeva, a tak se dřevo pravidelně prolíná interiérem, který lze případně pro větší pocit bezpečí či soukromí zastínit předokenními roletami. K případnému uskladnění sportovního vybavení vám bude k dispozici sklep v suterénu budovy.

Předzahrádku jsme vám vyfotili i ze společného schodiště v prostoru domu pro představu orientačního umístění. Všechny další podrobnosti můžeme probrat osobně na prohlídce.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Městská část Slivenec patří mezi oblíbené lokality pro život. V blízkosti naleznete vše potřebné pro plnohodnotný život, restauraci, potraviny, fotbalové hřiště a mnoho dalšího. Navíc jste jen kousek od autobusu, který vás zaveze až na metro B Anděl a následně do centra. Benefitem je blízkost přírody a možnost ničím nerušených procházek.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli