Play Video

Byt s balkonem pár kroků od MHD

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 3 987 900 Kč

Jaký bude váš nový domov

Vynikající dostupnost MHD (bus a tram přímo před domem). Vlakové nádraží Hostivař a metro 8 minut.
Možnost parkování v areálu budovy (veřejná zóna).
V docházkové vzdálenosti vše pro denní potřebu (LIDL, OC VIVO).
Interiér s novou vinylovou podlahou, výmalbou a po důkladném úklidu.
Byt lze obratem pronajmout (očekávaný roční příjem 162.000 Kč).
Dobrá dispozice s velkou obytnou místností.

Představení nemovitosti

Konečně ve vlastním útulném bytě a navíc se zajímavou cenovkou. MHD přímo u nosu a vše pro každodenní potřebou na dosah ruky jen pár minut chůzí od domu.

 

Tohle fajn 1+kk na vás čeká v budově z roku 2003, která prošla modernizací v podobě vstupu na čip, kamerového systému a částečné revitalizace. Možná to bude váš první byt, nebo bezpečné uložení prostředků a vytvoření pasivního přijmu z pronájmu.

 

To nejpodstatnější na vás čeká ve 4. nadzemním podlaží a na tomto webu najdete ty nejdůležitější informace a detaily, které vám napoví, zda je tento byt vhodný právě pro vás.

Na adrese Švehlova 1471/27 je umístěna budova z roku 2003 s centrálním vstupem do dvou sekcí budovy A-B. Předmětný byt se nachází v sekci A s východní orientací. Zmínit je nutné i nádvoří domu, kde je umístěno menší schodiště (celkem 7 schodů). Budova je vybavena osobním i nákladním výtahem.

Vstupní chodba disponuje prostorem, který lze pojmout vzdušněji, ale i standardním způsobem s umístěním vestavné skříně.

Prakticky řešená koupelna s velkou nikou na odkládaní a fajn dispozicí, větší zděnou sprchou a dostatkem místa pro pračku i sušičku. Světle laděné barvy koupelně dodávají pohodovou atmosféru a nenutí vás obratem řešit modernizaci.

Při výběru garsonky je vždy zásadní uspořádání hlavní obytné místnosti, její dispozice vám často překazí plány. V našem případě se jedná o takřka optimální tvar, který nabízí více variant rozmístění nábytku. Výhodou je nová vinylová podlaha, výmalba a možnost výběru kuchyně dle své preference (kuchyně není součástí prodeje).

Výhoda v podobě balkónu se slušnou výměrou je fajn benefit. V našem případě je stinnější a to díky orientaci, ale i nepříliš rozmanitému pohledu do okolí. Výhodou je stabilní klima v letních měsících.

Světelné podmínky jsme pro vás zachytili v dopoledních hodinách, fotky nejsou záměrně pro autentičnost zesvětleny. Ano, víme, že cenu za nejlepší 1+kk si neodnese, ale přesto se tu bude fajn bydlet.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Zajímavá lokalita Hostivaře, kde máte vše na dosah ruky. MHD přímo před barákem, v okolí mnoho restaurací, potraviny Lidl 5 minut pěšky a obchodní centrum Vivo jen krátkou procházkou, do kina to při nevlídném počasí tedy nemáte daleko. Pokud byste však potřebovali klidnější program a trochu odpočinku, můžete zajít do Hostivařského lesoparku, kde naberete při procházce potřebnou energii. Navíc se v létě můžete vykoupat i v Hostivařské přehradě, nebo tam zajít na drink do jednoho z letních barů.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli