Play Video

Bydlení s přírodou na dosah ruky

exkluzivně u FKR
V třešňovce 229/14, Praha 9 - Hrdlořezy

Jaký bude váš nový domov

Moderní bytový projekt
Vlastní zahrada s terasou a balkónem
Dvě garážová stání a sklep
Velké množství úložných prostor
Dobrá dostupnost do centra města
Světlý interiér s dobrou dispozicí

Představení nemovitosti

Kompaktní rodinné bydlení ve městě usazené do zeleně.

 

Zelené město je název oblíbeného projektu, ve kterém se pohodlně žije. Jeho umístění zaručuje výtečné spojení s městem.

 

Několik bytových domů je citlivě usazeno do členitého terénu a tvoří tak svou koncepcí celek prémiového bydlení. Lokalita poskytuje mnoho příjemných zákoutí i dětských hřišť a zajišťuje tak ideální místo pro rodinný život.

 

Umístění bytu je v rámci projektu na jednom z nejlepších míst. Budova je v těsné blízkosti Sadu Třešňovka s rozlohou 10 ha, který je hojně navštěvován pro svou jedinečnost a výhledy na Prahu.

 

Byt 3+kk s velmi vydařenou dispozicí je tvořen neprůchozími ložnicemi a velkým obývacím pokojem s balkónem poskytujícím výhled do zeleně. Ke spokojenosti vaší rodiny přispěje především venkovní zahrada, kde si vaše děti v klidu můžou hrát a vy se potkávat s přáteli.

 


Byt je zabezpečen bezpečnostními dveřmi a alarmem s pohybovými čidly. Zároveň je vybaven předokenními roletami s možností individuálního nastavení. Chodba disponuje úložnými prostory a umožňuje vstup do jednotlivých místností a příslušenství.

Předokenní rolety je množné přednastavit a ovládat centrálně, nebo dle potřeby i v jednotlivých pokojích. Na bezpečnost dohlíží alarm s pohybovými čidly s možností napojení na mobilní telefon.

Obývací pokoj je opticky rozdělen jídelním stolem. Rozdělení napomohlo vytvořit klidnější zónu v odpočinkové části, která navazuje na velký balkón s výhledem do krajiny.

Budova je vybavena pevným stíněním na balkóně a také před jednotlivými ložnicemi.

Velikost kuchyně zaručuje velké množství úložných prostor a pohodlné vaření. Šikovné umístění poblíž hlavního vchodu na zahradu vám dovolí vnímat děj na zahradě a dětském hřišti.

Ložnice je orientována do klidnější části zahrady, zajímavostí je netradiční protažení oken, které umožňuje vstup do zahrady a zároveň jí dodává velkou světlost. Prostornost ložnice dovolila umístění velké šatní skříně a praktické komody. V případě potřeby je možné ložnici zastínit předokenními roletami.

Koupelna je vybavena vanou se sprchovou zástěnou a dvojící umyvadel. Levitující skřínka je doplněna hlubokými šuplíky a poskytuje tak mnoho úložného prostoru. V bytě byla použita kvalitní sanita a prémiové zařizovací předměty.

Uživatelský komfort bydlení podtrhuje samostatná komora s prostorem pro pračku i sušičku. Zároveň získáváte úložný prostor na drogerii, žehlicí prkno a další nepříliš oblíbené věci, které se v jiných bytech nacházejí na nevhodných místech. Velkou výhodou je i druhá samostatná toaleta.

Dětský pokoj je ideálně umístěn do nejklidnější části bytu, což umožňuje využití zahrady i ve večerních hodinách při sešlosti s přáteli.  Velké prosklení zaručuje enormní světlost a samostatný vstup na zahradu.

Plně vzrostlá zahrada poskytuje dostatečné soukromí a prostor pro rodinné setkání. Vybavena je dětským hřištěm s klouzačkou a dvojicí houpaček, zpevněná část je předurčena k posezení s přáteli i rodinou. Zahrada disponuje závlahou, nezámrzným kohoutem a elektrickou zásuvkou. Prostornost potvrzuje i umístění velké trampolíny a zahradního domečku. Samozřejmostí je i prostor pro umístění grilu. Vzrostlá zeleň vytváří soukromí a zahrada je tak schovaná před kolemjdoucími.

Dřevěný domeček slouží k uskladnění zahradní techniky a je vybaven regály. Poskytne tak další úložný prostor v těsné blízkosti bytu.  Stejně tak navíc můžete využít i sklep v suterénu budovy.

Přesto, že se jedná o drobnou stavbu s plochou do 5 m², je domek postaven na základě stavebního povolení. Pečlivost majitelů se podepisuje na mnoha prvcích bytu i venkovního prostoru.

Samostatný balkón je orientován na východ. V dopoledních hodinách na něj dopadá slunce a jeho velká hloubka umožňuje umístění i rozměrné pohovky, na které si můžete pohodlně odpočinout. Pokud zatoužíte po klidnějším místě s rozhledem do okolí, bude balkón ideální volbou.

Velmi komfortní pocit vytvářejí i drobnosti, které nejsou ihned patrné. Budova je plně přizpůsobena osobám se sníženou mobilitou. Velkou předností bytu jsou dvě sousedící parkovací stání v těsné blízkosti vchodu. Tříděný odpad je umístěn v samostatné místnosti v garážích. Dům je monitorován kamerovým systémem se záznamem a samozřejmostí je vstup na čip.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Komplex domů Zelené město se rozkládá v blízkosti Jarova, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. V okolí je několik obchodů s potravinami, lékárny, restaurace a mnoho dalšího. Rodiče dětí jistě ocení blízkost mateřských a základních škol. V případě potřeby se během chvíle můžete dostat i do centra Prahy, což je také neopomenutelný benefit.

 

Sad Třešňovka je jen jednou z několika možností kam vyrazit na procházku za sportem či relaxací. Čekají na vás i další krásná místa. Přírodní park Smetanka, Hořejší rybník a pomalu tekoucí Rokytka.

Přesná adresa

V třešňovce 229/14, Praha 9 - Hrdlořezy

Cena nemovitosti

13 500 000 Kč

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli