Play Video

Sídlo pro ty nejúspěšnější

exkluzivně u FKR
Prodejní cena - 33 000 000 Kč

Jaký bude váš nový domov

Samostatné patro s dispozicí 5KK
Klidná terasa 70 m² do vnitrobloku
Dvě samostatné jednotky 2+KK a 3+KK
Dvě parkovací stání v budově + sklep
Kompletně rekonstruovaný dům
Výhled do parku ze dvou balkónů
Moderní interiér navržený architektem
Možnost převzít prostory i s nájemcem

Nechte se provést touto jedinečnou nemovitostí

Play Video

Představení nemovitosti

Jedinečné sídlo pro váš business přímo na Vinohradské ulici. Žádný openspace, ale moderní butiková kancelář. Luxusní zázemí, kde se vám bude dařit posouvat vaše podnikání, to je sídlo pro ty nejúspěšnější.

 

Vinohradská třída je synonymem úspěchu už několik dekád, a právě teď máte možnost dostat svou firmu do jedné z nejatraktivnějších částí, přímo proti parku Svatopluka Čecha. Kompletně rekonstruovaný dům poskytuje dostatek uživatelského komfortu, parkování je zajištěno v garážích přímo v domě. Samostatné patro poskytuje soukromí jak pro vás, tak vaše klienty. Schůzka se může protáhnout, a tak vám bude vyhovovat uspořádání a možnost přesunu do neformální části, kde se i po dlouhém jednaní budete cítit skvěle. Samostatnou kapitolou je venkovní terasa směrem do vnitrobloku s neuvěřitelně klidnou atmosférou.

 

Pokud hledáte bydlení, jste tu také správně. Spojení dvou jednotek vytvořilo dispozici 5KK, která je již ucelená a velmi rychle může sloužit jako bydlení. Žádné zásadní stavební změny nejsou nutné. Velkorysé pokoje do ulice s výhledem do parku. Zaujme vás velká světlost a samozřejmě i výška stropů. Vše je doplněno o parkety a moderní vybavení koupelen. Venkovní prostor terasy poskytuje nebývale klidnou atmosféru.

 

Parkování zajišťuje dvojice stání v budově, které je řešeno moderním zakladačem s jednoduchým ovládáním. Navíc je k dispozici otočná platforma, která značně usnadňuje manipulaci s vozem. Podrobné informace o parkovacích místech jsou k dispozici v sekci technické dokumenty. Vjezd do domu je dostatečně široký, samozřejmostí je dálkové otevírání vrat.

 

Podrobnosti o této nabídce vám rád sdělím osobně.

 


 

Společné prostory domu prošly kompletní rekonstrukcí. Citlivá rekonstrukce původních prvků byla pro investora naprosto zásadní, proto jsou vstupní dveře a všechny vnitřní původní prvky zachovány.

Do prostor domu byly instalovány i vkusné moderní prvky v podobě nového osvětlení, nástěnných radiátorů a dřevěného obložení.

Samozřejmostí je i nový výtah, kam se vejdete i s kočárkem.

Umístění domu na Vinohradské ulici přímo proti parku Svatopluka Čecha vám přinese nejen výhled do zeleně, ale i značnou míru soukromí. Protější domy mají odstupovou vzdálenost přes 100 m. Západy slunce můžete pozorovat díky dvojici balkónů.

Sady Svatopluka Čecha byly před nedávnem rekonstruovány. Na 25 tisících m² najdete dostatek prostoru pro vycházku se svým čtyřnohým přítelem. Dětské hřiště je vzdáleno od domu 3 minuty chůzí a Riegrovy sady s rozlohou 11 hektarů jsou pro ranní výběh ideální.

Vlastní soukromá terasa ve vnitrobloku vás překvapí klidem, který v tomto místě rozhodně nečekáte. Terasa s výměrou 70 m² je přístupná ze tří neprůchozích pokojů. Soukromí zajišťuje vzrostlá zeleň po obvodu celé terasy. Komfortu přispívá elektrická pergola, závlaha a další nezbytnosti, jako jsou voda a elektřina.

Terasa byla pravidelně ošetřována a díky tomu je v perfektním stavu.

Prostory disponují dvojící elegantních koupelen v jednotných barvách a jsou vybavené prémiovou sanitou doplněnou o chromové prvky. O komfort se stará podlahové elektrické vytápění.

K dispozici vám jsou i dvě samostatné toalety.

Trojice neprůchozích pokojů je orientována do vnitrobloku. Všechny pokoje mají vždy samostatný vstup na terasu. Momentálně je v prostorách elegantní kancelář.

Kompletně celý prostor se rozléhá na jednom patře s výměrou necelých 170 m² podlahové plochy.

Největší pokoj s výměrou 43,5 m² je situován do parku. V případě potřeby je možné v této místnosti umístit kuchyň. Kompletně celý interiér byl navržen architektonickým studiem QARTA. Studio vytvořilo elegantní kancelářský prostor, který lze jednoduše upravit na pohodlné bydlení. (Jedná se o 2 bytové jednotky).

Neformální část kanceláře šikovně ukrývá lůžko. Pokud se váš pracovní den protáhne, jednoduše využijete přespání na pohodlné posteli s roštem. Možnost, kterou budete v těchto typech prostorů hledat jen velmi těžce. Vše je skryto za elegantní knihovnou s úložnými prostory navazujícími na minibar s vinotékou. Zmínit musíme i velký designový lustr a prémiový nábytek Natuzzi. Orientace místností dopřává prostoru světlost a výhledy do zeleně.

Oficiální zasedací místnost navazuje na centrální halu s kuchyňkou, šatnou a úložnými prostory. Ideální tvar místnosti s rozměrem 36 m² je možné snadno upravit. Kompletně celý prostor vytváří dispozici 5+kk. Výhodou je možnost prostor rozdělit na dvě samostatné jednotky 3+KK a 2+KK.

Vstupní hala je vybavena kuchyňkou a poskytuje tak vše nezbytné pro administrativní provoz. Dále je v hale umístěno velké množství úložných prostor. Pomocí jednoduché příčky lze oba prostory rozdělit. Jednotky mají samostatné měřiče spotřeb a všech medií.

Velmi atraktivní prostory pro podnikání, které budete hledat jen velmi těžko. Naprosto jedinečnou záležitostí je terasa do vnitrobloku.

Kvalitní povrchové úpravy a špičkové materiály jsou vždy zásadní pro dlouhodobou nadčasovost.

V interiéru najdete spoustu šikovných řešení, které prostoru dodávají na jedinečnosti a poskytují komfort a pohodu.

Kompletně celý interiér byl navržen architekty s cílem vytvořit prestižní soukromé sídlo pro úspěšnou firmu.

Parkování zajišťuje dvojice stání v budově, které je řešeno moderním zakladačem s jednoduchým ovládáním. Navíc je k dispozici otočná platforma, která značně usnadňuje manipulaci s vozem.

Vjezd do domu je dostatečně široký.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Nemovitost se nachází na Vinohradské ulici, která je synonymem úspěšnosti. Na dosah ruky máte vše potřebné, od lékaře, přes potraviny, dětská hřiště, nákupní možnosti až po vyhlášené restaurace a bary. Tramvajová zastávka je jen pár kroků od domu a navíc můžete využít i blízkou zastávku metra A Jiřího z Poděbrad. Pokud se tedy potřebujete někam rychle přesunout, stačí vám na to jen pár minut. Navíc můžete i na chvilku zajít relaxovat do Sadů Svatopluka Čecha, které máte přímo naproti domu, případně do blízkých Riegrových sadů.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli