Play Video

Rodinný dům s moderním interiérem – REZERVOVÁNO

exkluzivně u FKR

Jaký bude váš nový domov

Elegantní interiér v prémiovém provedení
Perfektní dispozice 6+KK, 270 m²
Nízké náklady na provoz, PENB B (podlahové vytápění, trojskla, rekuperace vzduchu, Jablotron, vstup přes Face ID a mnoho dalšího)
Příprava na fotovoltaiku včetně projektu a zaplacené zálohy
15 minut na metro, klidná slepá ulice, přímý spoj vlakem za 30 minut na Masarykovo nádraží
Mateřská škola zapojená do projektů "Celé Česko čte dětem", "Zdravá škola" a "Zelená škola"

Představení nemovitosti


 

Praktická dispozice byla základem při stavbě domu. Chybné řešení či nevhodné uspořádání budete hledat jen těžko. Přímý vstup z garáže navazuje na zádveří s možností vstupu do prádelny a technické místnosti.

Největší prostor v domě, kde bude vaše rodina trávit maximum času, vám nabídne vzdušnost, příjemné okamžiky u krbu a především pocit komfortního bydlení.

Velký 50m² obývák si nezasloužil nic jiného, než masivní ostrov a špičkovou kuchyni plnou úložných prostor. Opět se zde ukazuje kvalitní dispozice díky přímému propojení s komorou a možnosti vstupu na malou terasu.

Kuchyně je místem, kde se tráví v domě opravdu hodně času, a tak si majitelé dali záležet nejen na vhodném umístění moderních spotřebičů Siemens, ale i na navržení jednotlivých zón a jejich uspořádání.

 

Velká světlost, propojení s obývací částí a moderní vzhled kuchyně si rozhodně zaslouží být na titulce nejednoho magazínu o bydlení.

Samotná technická místnost a prádelna jsou opět šikovně řešeny. Výška vany je drobným detailem, který ušetří vaše záda. Jedna z mnoha maličkostí vytvářející uživatelsky přívětivý dům.

Koupelna bývá frekventovaným místem v domě, a tak je vždy dobré mít rovnou dvě.

 

Přijdete sice o zábavné strkanice a dohady, zato budete mít klid a naplno si užijete soukromí a pohodu.

 

Hlavní koupelna je vybavena velkým otevřeným sprchovým koutem a nadčasovou vanou. Čisté linie a kvalitní nábytek Laufen vytváří elegantní dojem skloubený s praktičností.

Menší dětský pokojíček je šikovně umístěn poblíž hlavní ložnice tak, aby v případě radostné události maminky nemusely běhat moc daleko. Díky vstupu na terasu může pokoj sloužit i jako perfektní pracovna.

Dalším příjemným benefitem samostatných ložnic či dětských pokojů jsou šatny.

V horním patře jsou navíc velká francouzská okna.

V domě je několik drobností, které je potřeba dotáhnout do finální podoby. Výhodou jsou již navržené vizualizace, samozřejmostí jsou technické přípravy.

Pokoje v horním patře domu jsou pravidelných tvarů, jsou dobře orientovány, a navíc mají vlastní prostor pro šatnu.

Horní patro je koncipováno jako klidová část domu se dvěma ložnicemi na opačných stranách domu, středovou koupelnou a pracovnou, nebo případně dětskou hernou.

Prostoru v jednotlivých ložnicích je dostatek a výměry jsou téměř totožné. Odpadají tak dohady o to, kdo bude mít vetší pokoj.

Domem se prolíná pravidelný prvek filmové mozaiky. Příjemné zpestření jinak velmi elegantního interiéru. Toalety jsou závěsné a jsou vybaveny pohybovým senzorem, který spouští podsvícení a odsávání vzduchu.

Domu chybí dodělat pár maličkostí, ale je plně obyvatelný a postupně lze dodělat jednotlivé detaily na etapy.

Herna, pracovna, knihovna, pokoj pro rodiče nebo hosty. Vyberte si, je to na vás.

Zahrada 369 m² je tak akorát, aby váš nejlepší parťák nebyla sekačka, ale místo pro menší bio zahrádku, ovocné keře a třeba bazén. Jednoduše klasika, kterou využijete.

 

Terasa volně navazuje na obývací pokoj a díky masivnímu prosklení ho opticky propojuje se zahradou.

Pokud chcete váš velký obývák o rozměru 50 m² trochu nafouknout, stačí otevřít velké prosklení na terasu a získáte dalších 20 m² navíc, kde se pohodlně usadíte s rodinou i přáteli. No, a pokud zatoužíte po vířivce i na to je dům připraven - voda i elektro jsou nachystány.

Přímý pohled na nenápadný dům umístěný ve slepé ulici s minimálním provozem. Garáž pohodlně pojme vetší SUV a volná plocha u domu umožňuje parkování podél domu dalším vozům.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Zlonín se nachází v blízkosti Prahy, nedaleko známější obce Líbeznice. Za 15 minut se pohodlně dostanete autobusem na metro C Ládví, případně vlakem za 30 minut na Masarykovo nádraží. Sportovní nadšenci jistě ocení přítomnost devíti jamkového golfového hřiště a rodiny s dětmi procházky do okolní přírody.

 

Pokud dostanete chuť na něco dobrého, můžete navštívit i vyhlášenou restauraci Zlonínský dvůr.

Cena nemovitosti

16 987 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli