Play Video

Dokonalá usedlost u Prahy

exkluzivně u FKR
Rusko 255, 281 61 Kouřim

Vítejte v zeleném ráji

Dokonale udržovaná zahrada je okamžitě připravena poskytovat odpočinek a nekonečnou pohodu a soukromí
Velmi dobrý technický stav celého objektu a vlastní studna
Komfortní užívání bez starostí s provozem
Stodola s prostorem pro vaši tvorbu, nastartujte svůj životní projekt
Pozitivní nálada 365 dní v roce nebo jen úžasný víkend
Jedinečnost historie a dochování původních prvků

Představení nemovitosti

Dvaatřicet let neustálého zdokonalování a budování dalo vzniknout kouzelnému místu, které vás osloví na první pohled. A to vše jen 35 minut od Prahy. Prožijte dokonalou pohodu a dopřejte si nekonečnou relaxaci. Objevte místo pro dokonalý odpočinek jako víkendové útočiště, nebo pro vaši novou životní etapu.

 

V obou případech budete prožívat zážitky, které vám klasické domy či chalupy nedopřejí.

 

Tato usedlost je místo, kam se budete vždy těšit na jedinečné soukromí a klidné prostředí. Dopřejte rodině odpočinek od všech starostí. Tady je čas na vaší straně a starosti hoďte za hlavu.

 


Kamenné zápraží z barchovického kamene propojuje hlavní stavbu se stodolou a navazuje na stylovou klubovnu vybudovanou z původních chlévů v části stodoly.

Hlavní stavba prošla během dvaatřiceti let kompletní rekonstrukci, detailní seznam informací o rekonstrukci včetně fotodokumentace vám rádi předložíme na prohlídce této dokonalé usedlosti.

Venkovní stodola je částečně upravena vybudováním klubovny s možností dalšího propojení do stodoly.

Velkoryse otevřený prostor, 54 m² nejvyššího patra je aktuálně uzpůsobeno jako hlavní ložnice. Okna ve štítech dopřávají prostoru jedinečnou světlost a výhledy do okolí.

Velkorysé podkroví je přístupné přes průchozí obývací pokoj, který lze případně jednoduše uzavřít a vytvořit tak další samostatný pokoj.

Samozřejmostí je klidná neprůchozí ložnice s dostatkem světla pro případnou odpolední siestu a střádání plánů jak naložit s obří stodolou.

Kachlová kamna jsou chloubou menšího obývacího pokoje v přízemí hlavní stavby. Jejich citlivá rekonstrukce proběhla v roce 2012.

Čas je v tomto domě vždy na vaší straně, přesně dvaatřicet let současná majitelka budovala takřka dokonalou usedlost.

Hlavní stavba je díky své historii tvůrcem jedinečného prostoru. Celý interiér prošel v průběhu 32 let rozsáhlou rekonstrukcí a je v perfektním stavu.

Předností hlavní stavby je masivní obvodové zdivo a velké klenuté stropy.

K pohodlnému provozu samozřejmě patří plnohodnotná kuchyně. Její umístění a dispozice dovoluje snadný přístup k venkovnímu posezení a výhled do zahrady.

Samozřejmostí je plnohodnotná koupelna a oddělená toaleta.

Díky perfektnímu umístění jednotlivých staveb na pozemku je úplně jedno, jestli dorazíte ráno, v poledne nebo na zlatou hodinku večer. Vždy na vás bude čekat jedinečná atmosféra a dokonalý klid.

Robustní a stylový kamenný plot obklopuje celý pozemek. Kámen je zde využíván i pro chodníky i záhony.

Perfektně udržovaný bazén s kamenným kobercem a kompletní technologií je díky zastřešení možné používat až do konce října. Využít lze protiproud a díky osvětlení je možné bazén využívat i ve večerních hodinách.

Nezbytnou nutností všech nemovitostí je bezproblémový příjezd a to 365 dní v roce. Po obecním pozemku přímo až k elektrické bráně. Na pozemek se pohodlně dostanete i vozem SUV a v případě potřeby i těžkou technikou.

Prostornost zahrady je patrná již z výměry, ale až přímo na místě objevíte kouzlo všech zákoutí, neuvěřitelné pohody a klidu, které na vás čekají na každém metru.
Na své si přijdou i vaše děti díky spoustě ovoce a mohutnému ořešáku, který plodí už přes 40 let.

Venkovní posezení pod otevřeným krovem je průchozí přes lávku do horní zahrady k bazénu. Vše je šikovně umístěno v blízkosti hlavní budovy.

Nespočet keřů, květin a zeleně vytváří na pozemku neuvěřitelná zákoutí, která vás neomrzí a dopřejí vám jedinečnou atmosféru.

K relaxaci a odpočinku patří i bazén, který je šikovně umístěn v soukromé části zahrady.

Noční koupání a pozorování hvězd, ke kterému patří i sklenička šampaňského.

Jedinečností tohoto místa je naprosté soukromí a rychlá dostupnost Prahy. Kouřim je známá i konáním pravidelných kulturních akcí.

Večerní atmosféra je naprosto jedinečná především díky soukromí a naprostému klidu.

Jedno z několika zajímavých míst je dochovaný původní sklep pod hlavní budovou s průduchy do částí pozemku. K příjemným zážitkům přispěje i venkovní kryté posezení šikovně propojující vyšší úroveň zahrady, na které je umístěn bazén.

Stavba hlavní budovy a stodoly je usazena na pozemku, který je kompletně obklopen zelení. Samotná zahrada poskytuje skoro 2500 m² plochy k využití.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Město Kouřim se nacházína východ od Prahy nedaleko Kostelce nad Černými lesy a poskytne vám vše, na co si jen vzpomenete. Městský úřad, mateřskou a základní školu, dětské hřiště, nákupní možnosti nebo restaurace. V případě potřeby můžete využít autobusové, ale i vlakové spoje. Sportovní nadšenci rádi využijí tenisové kurty nebo blízké golfové hřiště Molitorov, které vám svou klidnou atmosférou a třešňovým sadem zpříjemní den.

 

V okolí navíc naleznete mnoho zajímavých lokalit, které přímo vybízí k procházkám do přírody. Například Lechův kámen, Libušino jezírko nebo Lipanská mohyla. Třešničkou na dortu je velké množství kulturních akcí, které město pořádá. Nejen rodinné a hudební festivaly, ale i jarmarky a mnoho dalšího

Přesná adresa

Rusko 255, 281 61 Kouřim

Cena nemovitosti

15 987 000 Kč

cena zahrnuje provizi, včetně právních a realitních služeb

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli