Play Video

Cool byt 2kk pár minut od centra města

exkluzivně u FKR
Prodejní cena - 9 487 900 Kč

Jaký bude váš nový domov

Ideální dispozice 2KK
Velká garáž + sklep
Lodžie s výhledem na Žižkovskou věž
Prémiové nadstandardy (klimatizace, alarm, hliníková okna a další)
Do centra města 8 min. MHD, 3 min. autem
Aktuální příjem z nájmu 300.000,- / rok

Představení nemovitosti

Moderní bydlení v prémiovém projektu v širším centru Prahy. Bydlení pro mladší generaci a samozřejmě i kvalitní investice pro zkušené investory. Rezidenční projekt Libeňské terasy se řadí mezi velmi úspěšné projekty největšího českého developera CG. Nemovitost je ideální především pro aktivní pár či jednotlivce, kteří hledají vyžití a pravidelnou dostupnost centra města.

 

Byt má optimální dispozici 2kk, a navíc je vybaven nadstandardy v podobě klimatizace, podlahovky v koupelně, přípravou pro předokenní žaluzie, alarmem, či hliníkovými okny.  Velkou výhodou je uzamykatelná garáž s možností parkování i větších vozů. Navíc byt disponuje i balkónem s výhledem na Žižkovskou věž.

 

Celková výměra bytu 64,1 m² (bez balkónu) zaručuje dostatek prostoru pro pár, ale i jednotlivce.

 


Umístění projektu poblíž administrativních částí je vždy výhodou pro snadné pronajímání, zároveň je pro obyvatele bytů výhodou i soukromí v podvečerních a nočních hodinách. Příjemně působí upravovaná okolní zeleň a zákoutí s posezením.

Lodžie je přístupná přes velké portálové posuvy, výměra přes 6 m² vám umožní umístit posezení k ranní kávě a třeba i relaxaci u knížky při odpoledním západu slunce. Klimatizační jednotka vám zpříjemní letní měsíce a hliníková okna s izolačními dvojskly sníží náklady na energie.

K přednostem dispozice patří prostornost, která umožňuje umístění velké vestavné skříně v ložnici a také v navazující chodbě, kam se pohodlně vešla kabátová stěna s policemi a úložné prostory. Zádveří lze využít i k umístění vestavné skříně díky dostatečné hloubce.

Vyšší standard bytu obsahuje temperované podlahy v koupelně a velkoformátové obklady umístěné až pod strop. Výhodou je prostornost koupelny, komínové uspořádání spotřebičů, ale i případná změna dispozice v případě nutnosti bezbariérového uspořádání. Toaleta je umístěna samostatně, světlosti chodby napomáhá částečné prosklení dveří z jednotlivých pokojů.

Výměra hlavního pokoje se lehce přehoupla přes 30 m², kompletní výměru všech místností najdete zde. Kuchyně od společnosti INDECO je vybavena vestavnými spotřebiči SIEMENS. 2/3 pokoje dále nabízejí dost místa pro umístění pohodlného posezení a vytvoření dalších zón.

Dvojice oken dodává prostoru na vzdušnosti, kterou podporuje i menší množství volně stojícího vybavení. Třívrstvá laminátová podlaha je umístěna v obytných místnostech. Byt má el. předpřípravu pro stínění, které je aktuálně řešeno běžnými žaluziemi.

K nadstandardům bytu patří i bezpečnostní prvky v podobě bezpečnostních více prvkových dveří a alarmu Jablotron s možností připojení na PCO, video telefon s kamerou a centrální ovládání vytápění s možností individuálního nastavení.

Jednou z největších výhod tohoto bytu je i vlastnictví uzavíratelné garáže v suterénu budovy. V případě, že vás nemovitost zaujala, budu se na vás těšit před tímto vchodem.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Rezidence Libeňské terasy se nachází v kompletně občansky vybavené lokalitě blízko Libeňského zámku a nově vznikající mariny. Velkou výhodou projektu je strategická poloha v klidné lokalitě, ale zároveň přímo na metru a v blízkosti stanic mnoha tramvají a autobusového terminálu. Díky tomu se obyvatelé bytového areálu dostanou kamkoli po Praze doslova během pár minut.

 

Restaurace, kavárny, obchody a služby, velký hypermarket, pošta, zdravotnická zařízení, mateřské i základní školy a několik variant kulturního vyžití – to vše máte na dosah ruky. K aktivní relaxaci pak vybízí blízkost Rohanského ostrova, golfového areálu, několika sportovních center, ale i oblíbené stezky pro běžce a cyklisty podél Vltavy.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli