Play Video

Rodinný dům s krásnou zahradou

exkluzivně u FKR
Prodejní cena 13 500 000 Kč

Jaký bude váš nový domov

Krásná zahrada
Dlouhodobě udržovaný dům
Velké pokoje
Podlahové vytápění
Klimatizace
Výborná orientace

Představení nemovitosti

Příjemné bydlení s krásnou zahradou. Vítejte v rodinném domě s dispozicí 5+kk v obci Sibřina. Klasický dům, který navenek působí nenápadným dojmem. O to víc si vás získá krásnou zahradou a především tím, že bez problému plní roli pohodového bydlení pro rodinu.

 


Moderní kuchyně ve tvaru U disponuje dostatkem úložných prostor a velkou pracovní plochou. Díky oknu je navíc příjemně světlá. Nový majitelé ocení i propojení s jídelním koutem, na venkovní terasu je to jen pár kroků.

Top shot z dronu vám vyobrazí vše, co se na pozemku nachází, rozmístění jednotlivých zón a využitelnost místa.

Hlavní obytná část disponuje výměrou 51 m², je přístupná z chodby domu a případně ze zahrady přes krytou terasu. Příjemné je podlahové vytápění v kombinaci s dlažbou, kterou oceníte i v létě při pravidelnějších přesunech do zahrady.

Praktická stránka domu je patrná rozdělením do jednotlivých zón. Kuchyně s jídelnou a odpočinková část s posezením. Interiér je naladěn do jemnějších barevných tonů.

Velmi světlá horní koupelna v podkroví je vybavena rohovou vanou, bidetem, toaletou a dvojicí umyvadel. V případě potřeby lze v ranní špičce využít i plnohodnotnou menší koupelnu v přízemí domu.

Zádveří domu nabídne vlastní šatnu pro odložení kabátů a bot, která vznikla na úkor propojení domu s garáží. Bezpečnost podpoří alarm a kvalitní vchodové dveře.

Pokoje v podkroví jsou díky dvojici oken světlé a i jejich využitelnosti není zásadně omezena uspořádáním střechy. V tomto případě se bavíme o nejmenším pokoji s výměrou 14,76 m².

Vhodná orientace pokojů je podpořena i rozdílnou velikostí, v tomto případě necelých 19 m², s částečným výhledem do zahrady střešním oknem.

Podkroví poskytuje čtveřici pokojů, největší z nich je umístěn nad garáží (22 m²) a je přístupný z chodby. Oproti zbývajícím pokojům je o dva schody níže. Klimaticky je díky podlahovému vytápění totožný jako zbývající pokoje.

Dům je díky pravidelné péči majitelů ve velmi dobrém stavu. Zahrada je důkazem mnoha desítek hodin pravidelného opečovávání. Vybavena je závlahou, vrtem a retenční nádrží.

Umístění domu v přední části pozemku dovolilo propojit dům se zahradou, která je rozdělena několika sekcemi s rostliny. Soukromí podpoří vyšší vzrostlé túje, zahradní techniku schováte v dřevěném domečku a pro pěstování sezónní zeleniny lze využít skleník.

Technická místnost domu je oddělena od garáže a má samostatný zadní vchod. Dům je vybaven plynovým kotlem, klimatizací a podlahovým vytápěním. Na zahradě je vrt s hloubkou 32 m a retenční nádrží 6 m³.

Dům má bezproblémový příjezd z obecní komunikace. Pozemek je přístupný přes elektrickou bránu, přední část pozemku může nabídnout dvě parkovací místa. Garáž je neprůchozí a svou velkostí je vhodná spíše pro vozy střední třídy.

Posezení na terase lze využít díky zastřešení celoročně. V případě potřeby je vybaveno rolovací zástěnou proti větru.

Dům je ve velmi dobrém stavu bez nutnosti investic a oprav. Pokud máte rádi slunné dny na zahradě a těší vás realizace vlastních nápadů i zahradničení, budete nadšeni.

Dům je z ulice nenápadný, překvapí vás však svou vnitřní velikostí i moderním dojmem.

Virtuální prohlídka

Technické podklady

Ke stažení
Půdorys

Lokalita

Nejzajímavější místa v lokalitě

Obec Sibřina se nachází na úplné hranici hlavního města Prahy a středočeského kraje nedaleko obce Koloděje. Mateřskou a základní školu najdete ve vedlejší obci Sluštice, případně v Kolodějích. V obou dvou variantách to máte pouze pár minut jízdy autem. V blízké Uhřiněvsi si pak můžete vyřídit vše, co vás napadne. Okolní krajina zároveň nabízí mnoho možností výletů, například do přírodního parku Rokytka nebo Škvorecké obory.

Plánujete prodat svou nemovitost?

Rád vám představím možnosti prezentace Vaší nemovitosti.

Reference

S námi bezpečně k vytouženému cíli